Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 1000 ASDEP Alımı

Yayımlanan ilana göre Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından 1000 ASDEP alımı başvuru ekranı açılmıştır. 6 farklı kadroda alımların yapılacağı memur alımı başvuru kılavuzunda son başvuru tarihide açıklanmıştır. İşte tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 01.12.2019, 01:47 04.12.2019, 10:03
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 1000 ASDEP Alımı

Aile Bakanlığı tarafından alınacak olan 6 farklı kadroda ASDEP alımı kadro unvanları arasında Çocuk gelişimi, Sosyal hizmet, Tüketici bilimleri, PDR, Psikoloji ve memur atamalarının olacağı şekilde kılavuz yayımlanmıştır. Başvuruda bulunacak ilgili adaylar için online başvurular açıktır. Son başvuru tarihi 6 Aralık 2019 olarak ilan edilmiştir.

Başvuruda bulunacak adayların adım adım başvuru süreci aşağıda resimli olarak anlatılmıştır. Aşağıda verilen resimde gösterildiği üzere başvuru yapmak için öncelik olarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü resmi web sitesine üyelik yaptıktan sonra başvuruda bulunabilirsiniz.

Yukarıda görüldüğü üzere giriş yaptıktan sonra aşağıda 1000 asdep memur alımı için kadroları verilen resimli olarak anlatılan başvuru formunu doldurmaları durumunda ilgili adayların başvurularının tamamlayacaklardır.


Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 1000 ASDEP memur alımı tüm detaylarına ulaşmak için yayımlanan ilan kılavuzunu tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Hdddd 1 yıl önce
Sayfa açılmıyor