Aile ve Çalışma Bakanlığı 60 Büro Memuru ve Sosyal İnceleme Sorumlusu Alımı

Yayımlanan duyuruda Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Büro Memuru ve Sosyal İnceleme Sorumlusu KPSS 60 puanla kamu personeli alımı yapmaktadır. İlan şartları neler, kimler başvuruda bulunabilir, detaylarıyla…

Aile ve Çalışma Bakanlığı 60 Büro Memuru ve Sosyal İnceleme Sorumlusu Alımı

Aile ve Çalışma Sosyal Hizmetler Bakanlığı ilan ile kamu personeli alımı yapıyor.  Aile Bakanlığı büro memuru ve sosyal inceleme sorumlusu olarak alım yapacak. Alıma başvuracaklar ’da KPSS 60 puan şartı aranıyor.

SYDV Sosyal incelemeci alım şartları: Bilgisayar, ofis programlarını iyi derecede kullanıyor olması ve bu konuda aldığı eğitimi belgelendirmesi gerekmekte. En az 4 yıllık Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Sosyoloji ve Sosyal Hizmet bölümlerinin herhangi birinden mezun olması gerekmektedir. Erkek adaylar için en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekiyor. İstanbul Çatalca Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı Müdürlüğüne istihdam edilecek. Bu ilana başvuru online ve şahsen 12 Haziran 2019 günü mesai bitimine kadar yapılacaktır.

Niğde Altunhisar Büro personeli alımına başvuracaklardaki şartlar şöyle; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Fakültesi, İktisat Fakültesi bölümleri, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinin herhangi birinden mezun olmuş olanların başvurusu alınacak. ÖSYM tarafından lisans mezunları için yapılan ve geçerliliği devam eden 2017 ile 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olması. Bilgisayar programlarını rahatlıkla kullanabilme ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlar tarafından onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olması, Başvurular 20 Haziran 2019 tarihinde sona erecek.

Aile ve Çalışma Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı başvurusu tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2019, 14:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tülin çikentepe
Tülin çikentepe - 1 ay Önce

Başvuru için geri dönüş sağlanmasını beklemekteyiz.

Mehmet Emin
Mehmet Emin - 1 ay Önce

35 yaşın üstündekiler sizi bilmem ne yapsın ...

Hasan
Hasan - 1 ay Önce

Son barutunuzu atin bakalim Allahin izniyle ilk yapilacak genel secimlerde torpilcilere adam kayiranlara yandaslara cemaat kolesi olmus karanlik zihniyetlere ilk yapilacak secimlerde derslerini verecegiz rabbim iyilerledir

Sevgi
Sevgi - 1 ay Önce

İki yıllık sosyal hizmetler neden alınmıyor

Ogün ALPSOY
Ogün ALPSOY - 1 ay Önce

sayfada bir sorun bulunuyor yeni üye olarak kaydetmiyor