Aile Bakanlığı Yeni İlanlarıyla Kadrolu Memur Alımı Yapacağını Duyurdu

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı yeni yayımladığı ilanlar ile farklı şehirlere kadrolu SYDV (Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı) memuru alımı yapacağını ilan etti. Tüm ayrıntılarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 27.06.2019, 20:04 29.06.2019, 20:57
Aile Bakanlığı Yeni İlanlarıyla Kadrolu Memur Alımı Yapacağını Duyurdu

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 3 farklı şehre memur alımı yapacak.Yayımlanan ilanda kadrolar; Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi ve Büro Görevlisi olarak açıklandı.Başvuracak adaylardan 60 puan KPSS şartı  ile birlikte bazı şartlar istenmektedir. Başvuru şartlar ve tarihi şöyle;

Kocaeli Çayırova Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi için istenen şartlar; Bilgisayar Programcılığı veya İşletmenliği sertifikasına sahip olmak, iyi derecede bilgisayar kullanabilme becerisine sahip olmak, (Word, Excel, Powerpoint vb. uygulamalar ile mülakat yapılacaktır) üniversitelerin lisans düzeyinde eğitim verilen bölümlerinden Sosyal Hizmetler, Psikoloji, Sosyal Hizmetler, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Halkla ilişkiler,  İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin herhangi birinden mezun olması ve lisans diplomasına sahip olunması istenmektedir. Bu şartlara ek olarak aktif şekilde araç kullanabilmesi de istenen şartlar arasında yer almaktadır.Son başvuru tarihi 9 Temmuz 2019 olarak belirlenmiştir.

Van’ın Edremit ilçesinde görev yapacak Büro Görevlisi alımı şartı; Dört yıllık eğitim veren kurumların Sosyoloji, Psikoloji,Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik) bölümlerinin birisinden mezun olmak, Aktif şekilde araç kullanabiliyor olmak ve en az 6(altı) aylık B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak istenmektedir.Yapılacak mülakatta adaylara fiili olarak araç kullanımı yaptırılacaktır.Bu ilana başvurular 28 Haziran tarihinde sona erecektir.

Ordu Çamaş Büro Görevlisi alımında adaylardan istenen şartlar ise;Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 en fazla 35 yaş aralığında olmak, lisans diplomasına sahip olmak, Sosyal İletişim becerisine sahip ve erkek adaylar için askerlik ilişiği bulunmamak.Son başvuru tarihi 10 Temmuz 2019 olarak belirlenmiştir.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının başvuru giriş formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (6)
Hüseyın şahın 2 yıl önce
Kesin öyledir
ÜST YAŞ SINIRI KALKMALI 2 yıl önce
Üst yaş sınırı kalkmalı
ÜST YAŞ SINIRI KALKMALI 2 yıl önce
Üst yaş sınırı kalkmalı
Çiğdem çelik 2 yıl önce
Neden yaş sınırı var neden?35 yaş üstünü kabul etmiyorlar.bütün şartları taşıyoruz ama yaş 38 .bu nasıl bir düzen
Tulay comertbay 2 yıl önce
Neden yaş sınırı 40 yas üstü ne yapsın tam tecrübeli temizlik işi bile yaşa takilyor
Tuba tetik 2 yıl önce
Emeklilik 60 yaşında calisma yaşı 35 le sınırlı insanlar çelişiyor mantık yok