Aile Bakanlığı SYDV Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı

Aile Bakanlığı uhdesinde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğünce istihdam edilmek üzere KPSS 60 puan ile kamu personeli alımı yapmaktadır. İlgilenen adaylar için tüm detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 20.02.2020, 22:00
Aile Bakanlığı SYDV Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı

Yayınlanan ilan kapsamında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü tarafından istihdam edilmek üzere Sosyal Yardım ve İnceleme görevlisi alımı yapmaktadır. İlgili adayların tüm şartları ve detaylar aşağıda verilmiştir.

Aile Bakanlığı yayınladığı ilan ile Isparta Aksu SYDV alımı için başvurular bugün itibariyle 20 Şubat 2020 de başlamış olup 27 Şubat 2020 tarihine kadar süreceği ilan edilmiştir. Başvuruda bulunmak isteyen için işte şartlarlar şöyle.

Genel başvuru şartları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olunması, Yabancı Dil sınavlarından en az 70 puan almış olması, Isparta Aksu ilçesinde ikamet ediyor olması, KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olması, Hukuk fakülteleri, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin İktisat, İşletme bölümleri ile Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Sosyoloji Sosyal Hizmetler, Sosyal Çalışmacı ve Psikoloji bölümlerinden mezun olanlar başvuruda bulunabilir.

Başvurular Aile ve Çalışma Bakanlığı resmi web sitesi üzerinden vakıf ilan resmi internet sayfası üzerinden 27 Şubat 2020 tarihine kadar yapılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (4)
Salih Özer 1 yıl önce
Sanki sydv deki personeller çatır çatır inglizce şakıyolarda milletten ingilizce bekliyorlar. Klavyede harf arayan memurlar var .
Harcandik 1 yıl önce
İktisat işletme var kamu yönetimi nneden yok
Sysv kurdu 1 yıl önce
Adrese teslim ilan yapılmış her zamanki gibi. Allah sizi perişan etsin. Yediğiniz içtiğiniz haram bilesiniz kul hakkı ödenmez. Koltuk sevdası geçici ama ahiret kalıcı. Hesaplaşma zamanında görüşürüz.
Yasemin korkmaz 1 yıl önce
Hacettepe unuversitesinden aile tuketici bilim mezunlarini alsinlar cogu nun ingilizcesi ve almancasi var