Aile Bakanlığı SYDV Sosyal İnceleme Kamu Personeli Alımı

Yayımlanan ilana göre Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı SYDV ilanı yayımlamıştır. KPSS 60 puan ile sosyal inceleme sorumlusu alımı yapıyor. Aile Bakanlığı kamu personeli alımı başvuru şartları neler, kimler başvuruda bulunabilir, tüm detaylarıyla…

Kamu Personeli Alımı 08.10.2019, 20:15
Aile Bakanlığı SYDV Sosyal İnceleme Kamu Personeli Alımı

Aile Bakanlığı yayımladığı ilan ile Bitlis İli Tatvan İlçesi Kaymakamlık uhdesinde istihdam edilmek üzere SYDV sosyal inceleme sorumlusu memuru alımı yapacağını duyurdu.

SYDV BAŞVURU USULÜ

Aile Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü sayfasında yer alan Vakıflar bölümünde yayımlanmış duyuruda Bitlis İli Tatvan İlçesi Kaymakamlık uhdesinde istihdam edilecek kamu personeli alımı sosyal inceleme görevlisi alımı için başvuru (vakıf ilan web sitesine üye olduktan sonra giriş yaparak başvuruda) bulunabilirsiniz. Başvuru için 991342 numaralı ilana başvuru şartlarını sağladıkları taktirde başvur butonunu tıklamaları halinde başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

SYDV SOSYAL İNCELEME GÖREVLİSİ BAŞVURU ŞARTLARI

Bitlis İli Tatvan İlçe Kaymakamlığı sosyal inceleme sorumlusu alımı için başvuru şartları; İlgili adayların en az lisans mezunu olması ve bölüm şartı istenmektedir. Bölüm şartları ise Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Halkla İlişkiler, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Psikoloji bölümlerinden herhangi birinden mezun olması gerekiyor.

Ayrıca sosyal inceleme sorumlusu alımı kapsamında özel şartlarda yer alan (B sınıfı ehliyete sahip olması) Bitlis İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olması, alınacak adayların erkek olması ve Office programlarını iyi derecede kullanabilen olması gerekiyor. Başvurular başlamış olup 16 Ekim 2019 tarihinde sona erecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Admin 2 yıl önce
Hani yaş sınırı 35 oda süprizimi yaş sınırı var AÖF engeli var varda var
Admin 2 yıl önce
Yorumlar siliniyor neden