Aile Bakanlığı SYDV İlanları Memur Alımı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı uhdesinde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı tarafından Amasya Taşova’da istihdam edilmek üzere memur alımı yapılacağı ilan edilmiştir. İşte tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 14.12.2019, 18:35 14.12.2019, 21:01
Aile Bakanlığı SYDV İlanları Memur Alımı

Yayımlanan ilana göre Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Amasya Taşova’da istihdam edilmek üzere muhasebeci alımı gerçekleştirilecektir. Alınacak kamu personeli alımı başvuruları online olarak yapılacak olup detaylarını haberimiz devamında bula bilirsiniz.

SYDV başvuru şekli nasıl; Aile Bakanlığı tarafından yayımlanan SYDV memur alımlarının tamamı vakıf ilan sitesinden yayımlanmaktadır. Dolayısıyla başvurular da bu sayfa üzerinden alınıyor. Adaylar Aile Bakanlığı sosyal yardımlar genel müdürlüğünün açtığı resmi Vakıf ilan sayfasına üye olarak ilgili ilan kodu "1008675" olan Amasya Taşova SYDV memur alımına kolay bir şekilde başvuru yapabilecek.

İlgili adayların yukarıdaki belirttiğimiz siteye 20 Aralık 2019 tarihine kadar müracaat etmeleri gerekmektedir. Evrak teslimi ise 25 Aralık tarihine kadar gerçekleştirilecek. Başvuru yapan adayların ilgili evraklarını mutlaka Amasya Taşova SYDV kurumuna bu tarihe kadar teslim etmeleri gerekiyor.

Başvuru koşulları neler; SYDV muhasebeci alımında iktisadi ve idari bilimler fakültesinin işletme, maliye, kamu yönetimi, iktisat, ekonometri bölümlerinden mezun olması gerekmektedir. 35 yaşını doldurmamış olan adayların başvuru yapacağı ilanda KPSS-P3 puan türünde en az 60 puan almış olunması gerekmektedir. Adayın Excell, Word, Powerpoint programlarını bilmesi ve B sınıfı ehliyete sahip olması aranılan şartlar arasında yer almaktadır.

Aile Bakanlığ SYDV memur alımı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@