Aile Bakanlığı SYDV Daimi 7 Kamu Personeli Alıyor

Aile Bakanlığına bağlı bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü Aşevine 7 daimi kamu personeli alıyor. Başvuruya en az ilkokul mezunu en fazla lisans mezunları arasından kabul edilmekte, tüm detaylar…

Kamu Personeli Alımı 09.07.2019, 14:46 09.07.2019, 19:15
Aile Bakanlığı SYDV Daimi 7 Kamu Personeli Alıyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı İzmir Buca Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğüne Aşçı, aşçı yardımcısı, gıda teknikeri görevlisi ile işçi alımı toplamda 7 kamu personeli alımı yapılmaktadır.

Kadro dağılımları; İstihdam edilecek personeller 1 kişi gıda teknikeri personeli, 1 kişi Aşçı personeli, 1 kişi Aşçı yardımcısı, 4 kişi ise genel işlerde çalıştırılmak üzere İzmir Buca Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürlüğü bünyesinde istihdam edileceklerdir.

Şartlar neler; Gıda teknikeri alımı bayanlar arasından 20 ila 25 yaş aralığında yüksekokul mezunu olması ve kamu haklarından mahrum olmaması gerekmektedir.

Aşçı ve Yardımcısı alım şartları, Aşçı bayanlar arasından 31 yaşından gün almamış en az ilköğretim mezunu olması ve kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor. Aşçı yardımcısı ise erkek adaylar arasından en az lise mezunu 30 ila 40 yaş aralığında bulunması ve kamu hakkında mahrum bulunmuyor olanların başvuruları kabul edilmektedir.

Genel işlerde işçi alım şartı; Aşevinde yardımcı personel olarak istihdam edilecek olup 18 ila 55 yaş aralığında erkek adaylardan alınacaktır.

Başvuruda bulunmak isteyen ilgili adaylar İzmir Buca Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürlüğüne şahsen 9 Temmuz ila 15 Temmuz 2019 tarihlerinde başvuruları alınmaktadır.

İzmir Buca SYDV kamu personeli alımı kılavuzunu tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (4)
mürşide kaya 2 yıl önce
bu yaş sınırını kaldırınız ya bu ne 20 ile 30 yaş
Lokman Özkan 2 yıl önce
Engelli yim engel miaşi yetmiyor 3 tane öğrenci m var kamuda iş istiyorum Mersin'de yaşıyorum çalişmak istiyorum.sayin bakanim inşAllah gönderilariml okursun .eselamualeykum
Serkan durgun 2 yıl önce
Engelligim
Umutsuz 2 yıl önce
Ben başvurdum fakat ihale nedeniyle mülakatın ertelendiği söylendi oda bir şekilde ben ısrar ettikten sonra ilkönce dosyamın mülakata alınmayanlar içerisinde olduğunu söylediler dosyam o dosyaların içinde çıkmayınca bende ısrar edince ihale nedeniyle ertelendi dediler. Çok yazık aranmayacağımı biliyorum fakat insanların umuduyla oynamayın bari ilana birebir uyuyorum mülakata girememem için bir sebebi yok oyalanmak nedir sonra mülakata katılmadı. Gerçekten çok yazık boşuna okumuşuz sanıyorum ki...