Aile Bakanlığı SYDV Büro Görevlisi Kamu Personeli Alımı

Aile ve Çalışma Bakanlığı uhdesinde bulunan İzmit Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğünce yayınlanan ilana göre büro görevlisi alımı yapmaktadır. İlgili adayların başvuru şartları ve başvuru tarihleri haberimizin devamında…

Kamu Personeli Alımı 14.01.2020, 14:02 14.01.2020, 14:10
Aile Bakanlığı SYDV Büro Görevlisi Kamu Personeli Alımı

Yayınlanan ilana göre Aile Bakanlığı uhdesinde istihdam edilmek üzere büro personeli kamu personeli alımı yapılmaktadır. İlgili adayların başvuruları online olarak yapılmakta olup genel başvuru şartları ve detayları aşağıda verilmiştir.

Genel Başvuru Şartları Neler;

- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması

- Kamu haklarından mahrum bulunmaması

- Offece PC programlarına hakim olması

- KPSS – P3 puan türünden en az 60 puan almış olması

- İlgili mesleki yeterlilik ve niteliklere sahip olması

- Maliye, Muhasebe ve Denetim, Muhasebe, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Denetim, İktisat, İşletme, Bankacılık, Bankacılık ve Sigortacılık. Çalışma Ekonomisi, Ekonometri ve Finansal Yönetim lisans mezunları arasından öğrenime sahip olunması.

Başvuru Süreç ve Tarihleri;

Başvuruda bulunacak adaylar için Aile Bakanlığının SYDV resmi web sitesinde 1016501 ilan numarası ile başvurularınızı 24 Ocak 2020 tarihine kadar online olarak yapmanız gerekmektedir. Başvurusunu yapan adaylar 31 Ocak 2020 tarihine kadar istenilen belgeleri İzmit Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına şahsen vermeniz gerekmektedir.

Aile Bakanlığı İzmit SYDV başvurusu için Tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Sosyal hizmet mağduru 1 yıl önce
Neden 2 yıllikları kimse bir şey yerine koymuyor.Biz de okuDuk emek verdik bize de yazık değil mi.Suriyelileri her yere alıyorsunuz ama biz 2 yıllık lar evde oturuyoruz hak mi adalet mi?