Aile Bakanlığı SYDV Büro Görevlisi Alımı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı uhdesinde bulunan Eskişehir ilinde istihdam edilmek üzere SYDV büro görevlisi alımı yapılacaktır. Alınacak kamu personeli KPSS 60 puan almış olması gerekmektedir. İşte tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 25.12.2019, 00:24
Aile Bakanlığı SYDV Büro Görevlisi Alımı

Kamu kurum ve kuruluşların 2019 yılı son kamu personellerinin alımları sona ererken Eskişehir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı tarafından KPSS 60 puan ile büro memuru alımı yapmaktadır. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için başvurular başlamıştır.

Eskişehir SYDV büro memuru alımı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı kuruluşlarından olan SYDV alımları için çıkılan ilanda yer alan bilgilere göre görevlendirme Eskişehir kentinde olup; Mahmudiye ilçesinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında istihdam edilmek üzere kamu personeli alımı yapılmaktadır.

Genel Başvuru detayları adayların ilgili başvurularını tamamlayabilmeleri için SYDV müdürlüğü resmi internet sitesinden kullanıcı girişi yapmaları ve online olarak başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Başvurular için son gün 30 Aralık 2019 olup evraklar ise 2 Ocak tarihinde teslim edileceği ilan edilmiştir.

İlgili adaylar için başvuru şartları neler; Eskişehir SYDV 1 Büro Personeli alımı için yapılacak olan başvurularda; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, MEB onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olmak Microsoft Office programlarını kullanmak, 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Sosyoloji bölümünden mezun olmak,  B sınıfı ehliyete sahip olmak, Mahmudiye ilçesinde ikamet ediyor olmak, 2019 KPSSP3 puan türünde 60 ve üzeri almış olması ve kamu haklarından mahurum olmaması gerekmektedir.

Eskişehir SYDV Büro Personeli başvurusu için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Bakiye Günaydın 1 yıl önce
Iş istiyorum