Aile Bakanlığı SYDV Büro Görevlisi Alımı

Aile ve Çalışma Bakanlığı tarafından yayınlanan ilana göre Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere KPSS 60 puanla büro görevlisi alımı yapılmaktadır. İlgili adaylar için tüm detaylar haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 04.02.2020, 01:20
Aile Bakanlığı SYDV Büro Görevlisi Alımı

Yayınlanan ilana göre Muğla Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere büro görevlisi alımı yapılacağı duyurulmuştur. İlgilenen adaylar için başvuru şartları ve detayları aşağıda verilmiştir.

Muğla İli Fethiye İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere büro görevlisi alımı yapılacaktır. İlgili adaylar için başvuruları Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü resmi web sayfası üzerinden online olarak başvurular başlamıştır. İlgili adaylar için son başvuru tarihi 12 Şubat 2020 tarihi olarak ilan edilmiştir.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü resmi internet sayfası üzerinden 1019771 numaralı ilan ile başvurular kabul edilmektedir. 12 Şubatta başvuru sona erecek olup 13 Şubat 2020 tarihinde Fethiye SYDV Müdürlüğüne istenilen belgeleri teslim edilmesi gerekmektedir.

İlgili adayların başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Bilgisayar sertifikasına sahip olması, En az B sınıfını ehliyete sahip olması, KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olması, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Psikoloji, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler, Fen Edebiyat – İnsani Bilimler Fakültesi, Danışmanlık ve Rehberlik ve Sosyoloji bölümlerinden mezun olması ile Muğla Fethiye ilçesinde ikamet edenlerin başvuruları kabul edilmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Salih Aydın 1 yıl önce
Bu nedir Fethiye'de ikamet etme şartı bu ülkede yaşayan her kişi müracaat edebilmeli bu ne ayrıcalık Fethiye'de 83 milyonun hakkı yokmu saçma bir şart