Aile Bakanlığı SYDV 8 Şehre 14 Memur Alıyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı kurum olan Sosyal Yardım ve Dayanışma Vakıfları Müdürlükleri bünyesinde istihdam edilmek üzere 8 şehre 14 memur alımı devam etmektedir. Başvurulur web sitesi üzerinden online olarak yapılmaktadır. Tüm detaylarıyla haberimizin devamında…

Kamu Personeli Alımı 12.10.2019, 00:01 13.10.2019, 01:42
Aile Bakanlığı SYDV 8 Şehre 14 Memur Alıyor

Sosyal Yardım ve Dayanışma Vakıfları Müdürlüklerince yayımlanan ilanlar kapsamında 8 ilde 14 kamu personeli alımı unvanları sosyal inceleme sorumlusu ve büro görevlisi memuru olarak istihdam edileceklerdir. SYDV ilanları kamu personeli alımları KPSS en az 60 puanla alınmaktadır.

BAŞVURU USULÜ

İlanlar kapsamında ilgili adayların başvuruları Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Sosyal Genel Müdürlüğü Vakıfının resmi web ilan sitesi üzerinden yapılmaktadır. İlanları görmek ve başvuruda bulunmak isteyen adayların üye olmaları gerekmektedir. Aşağıda resimli olarak verilen sayfada görüldüğü üzere üyelik yaptıktan sonra ve ilan sayfasına girildikten sonra sağ tarafta başvur butonuna bastığınız zaman ilanın detaylarını görebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

BAŞVURUDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

İlgili adayların dikkat etmesi hususlar arasındaki hususlardan bir tanesi (Bir) ilana başvuruda bulunmanız gerekmektedir. İkinci ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar öncelik olarak başvuruda bulunmuş olduğunuz ilanın mülakat sonucunu bitirdikten sonra devam eden ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvuruyu web sitesi üzerinden yaptıktan sonra başvurduğunuz İl veya İlçe SYDV bürosuna ulaştırmanız halinde başvuru değerlendirilmeye alınacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Durhasan karaçolak 2 yıl önce
EKPSS 72PUAN ALDIM HİÇBİR DEVLET KURUMUNA ATANAMADIK BEKLİYORUM ACABA NERE YERLEŞEBİLİRİM BENİ HANGİ KURUM ALIR