Aile Bakanlığı SYDV 8 Kişi Farklı Kadrolarda Kamu Personeli Alıyor

Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde SYDV KPSS şartsız yayımlanan ilana göre şoför, temizlik görevlisi ve yaşlı bakım personeli erkek ve kadın 8 kişi kamu personeli alımı yapılacağını duyurdu. Alım şartları detaylar…

Kamu Personeli Alımı 29.04.2019, 02:46 29.04.2019, 10:50
Aile Bakanlığı SYDV 8 Kişi Farklı Kadrolarda Kamu Personeli Alıyor

Aile Bakanlığı tarafından Antalya ile Eskişehir illerine Kamu Personeli alımı Seçme Sınavı KPSS şartı aranmaksızın en az ilköğretim mezunu adaylar arasından şoför, temizlik ve yaşlı bakımı kamu personeli alımları yapılacak. Alıma başvuracak adaylar için bazı kadrolarda sertifika şartı aranmaktadır.

Başvuru için aranan şartlar: Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, 18 ila 40 yaş aralığında, Kamu haklarından mahrumiyeti olmaması, İstihdam edilecek göreve dair her hangi bir rahatsızlığının bulunmaması, Adli ve idari soruşturmada engel bir durum bulunmayanlar başvuruda bulunabilir.

Şoför, temizlik görevlisi ve yaşlı bakım personel alımlarında istihdam edilecek olanlar için başvuruda bulunacak adayların Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikalara sahip olanlar tercih edilecek olup Mütevelli heyeti tarafından değerlendirilerek istihdam edileceklerdir.

Adaylardan istenen belgeler: Nüfus cüzdanı fotokopisi, İş talep formu, 6 adet fotoğraf, çalışmasına engel teşkil etmeyecek raporu, öz geçmişi, iş deneyim belgeleri, bitirmiş olduğu okul diplomasının aslı veya onaylı fotokopisi gerekmektedir. 3 Mayıs 2019 son başvuru tarihidir.

Eskişehir SYDV personel alımı kılavuzu tıklayın.

Antalya SYDV personel alımı kılavuzu tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Songül dada 2 yıl önce
İş arıyorum
Zeliha 2 yıl önce
Muglabidrumda hastane yada beledieye işci alimi varmi