Aile Bakanlığı SYDV 60 Puanla Kamu Personeli Alıyor

2 Ağustos 2019 tarihinde yayımlanan ilanlara göre Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı uhdesinde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere kamu personeli alıyor. İşte detaylar…

Kamu Personeli Alımı 02.08.2019, 18:13 02.08.2019, 20:28
Aile Bakanlığı SYDV 60 Puanla Kamu Personeli Alıyor

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğünde istihdam edilecek büro görevlisi ve sosyal yardım inceleme görevlisi unvanlarında kamu personeli alımı yapılmaktadır. Alınacak Sosyal Yardım ve İnceleme görevlisi ve Büro görevlisi 14 Ağustos 2019 tarihine kadar alım yapılacak kurumun resmi web sayfası üzerinden başvuruları alınacaktır.

SYDV büro görevlisi ile sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımında adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18-35 yaş aralığında olmak, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmamak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olmak şartları aranmaktadır.

Büro görevlisi personel alımı şartlar; dört yıllık eğitim veren üniversitelerin siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler fakültesi gibi fakültelerinden mezun olması, KPSS P3’ten en az 60 puan almış olması, Office programlarına hakim olması olarak belirlenmiştir.

Sosyal yardım ve inceleme görevlisi personel alımı; yükseköğretim kurumlarının halkla ilişkiler, iletişim fakültesi, PDR, sosyoloji, psikoloji bölümlerinin birinden mezun olması, Office programlarına hakim olması, KPSSP3’ten en az 60 puan almış olması gerekiyor.

Alımlar Mersin Silifke kılavuza ulaşmak için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)