Aile Bakanlığı SYDV 6 Şehre 14 Büro İşçisi Alıyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı uhdesinde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İl Müdürlüklerine farklı ilanlar ile Türkiye İş Kurumu üzerinden 14 Büro işçisi alıyor. Alım şartları ve detaylar haberimiz içeriğinde…

Kamu Personeli Alımı 23.07.2019, 08:57 25.07.2019, 19:08
Aile Bakanlığı SYDV 6 Şehre 14 Büro İşçisi Alıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilana göre Alie Bakanlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları İl Müdürlüklerinde istihdam edilmek üzere büro işçisi alımı yapacağını duyurdu. Alımlar başlamış olup son başvuru tarihleri farklılık göstermektedir.

Alım şehirleri ve son başvuru tarihleri; Yalova Termal SYDV 24 Temmuz, İzmir Kiraz SYDV 24 Temmuz, Çankırı Çerkeş SYDV 26 Temmuz, Burdur Bucak 26 Temmuz, Ordu SYDV 26 Temmuz ve Ağrı Taşlıçay SYDV 28 Temmuz tarihlerinde başvurular sona ermektedir.

Yalova termal temizlik görevlisi personel alımı şartları; T.C vatandaşı olması, en az ilkokul mezunu, 1 yıl deneyim sahibi ve ilçe sınırlarında ikamet edenlerin başvuruları kabul edilecektir. Son başvuru tarihi 24 Temmuz olarak ilan edilmiştir.

Ordu temizlik personeli alımı şartı;  25 ile 45 yaş aralığında bayan olması, görevini ihya ederken sağlık engelinin bulunmaması, kamu hakkından mahrum bulunmaması ve en az 4 yıllık lisans eğitimi alanlar arasından 26 Temmuz tarihine kadar başvuru yapabilir.

Burdur Bucak yaşlı bakım personeli alım şartı; T.C vatandaşı olan, 18 ile 50 yaş aralığında yaşlı bakım ve engelli hasta bakımı belgesine sahip olanlar arasından 26 Temmuz tarihine kadar başvurular alınıyor.

İzmir Kiraz personel alım şartı neler; T.C vatandaşı olması, 18 ile 45 yaş aralığında olan bayanlardan, görevini yapmasına engel herhangi bir engelinin bulunmaması sağlık problemi gibi en az ilkokul mezunları arasından ve kamu haklarından mahrum olmayan adaylar 24 Temmuz 2019 tarihine kadar başvuru yapabilir.

Ağrı Taşlıçay personel alımı şartı; T.C vatandaşları arasından 18 yaşını doldurmuş veya 35 yaşında olanlar, KPSS-P3 puan türünden 60 veya daha yukarı puan almış ve kamu haklarından mahurum olmayan adaylar 28 Temmuz tarihine kadar başvuruları kabul edilmektedir.

SYDV personel alımı ilan kılavuzları için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
gumr 2 yıl önce
arkadaşlar bu bakanlik temizlik için 4 yıllık lisan istiyorsa insanların güvenini bitiriyor çok yazik
Kamu yönetimi mezunuyum 2 yıl önce
Kamu yönetimi mezunuyum kamu yönetimi mezunlarına kadro açılmasını istiyoruz Kamu yönetimi mezunlarına ağırlık verilmelidir sesimizi duyun artık lütfen destek verin arkadaşlar farklı kurumlarda farklı alan sınavları açılmasını bekliyoruz lütfen destek olun bizlere farklı kurumlarda farklı kadrolar açılmalıdır müfettişlik uzmanlık müsteşarlık müdürlük şube müdürlüğü oda başkanlığı genel başkanlık denetmenlik daire başkanlığı bölge müdürlüğü danışmanlık hakimlik kaymakamlık başdanışmanı başdenetçi gibi sınavlar açılmalıdır lütfennnnnnnnn gerçekten bekliyoruz lütfennnnnnnnn