Aile Bakanlığı Malatya İl’ine Kamu Personeli Alımı! Başvuru Başladı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı uhdesinde Malatya İl’ine kamu personeli alımı ilanı yayımlanmıştır. Başvurular başlamış olup 23 Eylül 2019 tarihinde sona erecektir. Tüm detaylar…

Kamu Personeli Alımı 13.09.2019, 00:44 13.09.2019, 00:52
Aile Bakanlığı Malatya İl’ine Kamu Personeli Alımı! Başvuru Başladı

Yayımlanan ilana göre Aile Bakanlığı uhdesinde Malatya İl’ine güncel iş ilanlarıyla memur kamu personeli alımı ilanı yayımlandı. Alım yapılacak kadro sosyal yardım ve inceleme görevlisi olarak istihdam edilecektir. Başvuruları bugün başlamış olup son başvuru tarihi 23 Eylül 2019 olarak verilmiştir. İlgili adayların başvuruları elektronik ortamda yapılacak olup aşağıda başvuru linki verilmiştir.

MALATYA SYDV KAMU PERSONELİ ALIMI ŞARTI;

Başvuruda bulunacak adaylar için şartlar; Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Siyasal Bilimler, Psikoloji, Psikoloji Danışmanlığı ve Rehberlik, İktisat, İşletme ve İletişim ve iktisadi ve İdari Bilimlerinden her hangi birinden mezun olan adayların başvuruları kabul edilmektedir.

Askerliğini yapmış olması veya muaf olması gerekmekte olup Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında istihdam edilecek adayın erkek olması istenmektedir. 2018 ile 2019 yılında KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olması gerekiyor.

Ayrıca sosyal inceleme görevlisi adayların en az B sınıfı sürücü ehliyete sahip olması ve aktif şekilde araç kullanıyor olması gerekmektedir. Başvuruda bulunacak adaylar Malatya İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Aile Bakanlığı Malatya SYDV Kamu personeli alımı başvurusu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Kamu yönetimi 2 yıl önce
İkamet şartının kaldırılmasını talep ediyorum
Hilal 2 yıl önce
Önlisans mezunu da almalarını isterim neden hep 4 yıl fakülte mezunu istyolar allh için 2 yıllk mezun memur da istyn
Ebru 2 yıl önce
Malatya torpil yuvası herkes her tarafa adamını alıyo nizim gb kpss den yüksek alanlarda evde otryo burda adalet yok malatya gibi şehirde 1 tane önlisans mezunu memur alınmıyo hani nerde bu devlet Allah var allh yazıklar olsun..