Aile Bakanlığı KPSS 60 Puanla 2 İlde Memur Alıyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından istihdam edilmek üzere 2 İlde KPSS 60 puanla memur alımı yapacağını duyurdu. Başvuruda bulunacak adaylar için tüm şartlar ve detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 04.09.2019, 18:25
Aile Bakanlığı KPSS 60 Puanla 2 İlde Memur Alıyor

Yayımlanan ilana göre Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı uhdesinde bulunan 2 İlde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarında istihdam edilmek üzere memur alınacağı ilan edildi. Alımlar Ordu ve Adana illerinde gerçekleştirilecek.

Adana SYDV Personel Alımları Unvanları;

Adana Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinde istihdam edilmek üzere Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi ile Büro Görevlisi her unvan için 1’er kişi alınacaktır.

Adana SYDV Personel Alım Şartları;

Adana İli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğünde istihdam edilecek Sosyal İnceleme Görevlisi ve Büro Personeli alımı için KPSS-P3 puan türünden 60 puan almaları gerekmektedir. Aktif araç kullanabilen, Adana il sınırları içerisinde ikamet ediyor olması, Sosyal İnceleme Görevlisi; İstatistik ve ekonometri muzun olması gerekiyor. Büro Personeli alımı için Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İnsan Kaynakları Yönetimi mezunu olması şartı aranıyor.

Başvurular başlamış olup 9 Eylül 2019 tarihinde sona erecektir. Başvuru bulunmak isteyen adaylar aşağıda link verilmiştir.

Ordu SYDV Personel Alımları Unvanı;

Ordu İlinde istihdam edilmek üzere Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde Büro Görevlisi alımı yapılacağı duyuruldu.

Ordu SYDV Personel Alım Şartı;

Başvuruda bulunacak ilgili adaylar KPSS-P3 puan türünden 60 puan almış, B sınıfı ehliyete sahip olması, İngilizce bilgisine sahip ve iyi derecede bilgisayar bilmesi gerekmektedir. En az 4 yıllık fakülte mezunu olması, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, İletişim Tasarımı, Basın ve Yayın, Gazetecilik, Halkla İlişkiler, İletişim Tasarımı, İletişim Tasarımı ve Medya, İletişim Tasarımı ve Yönetimi Bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Son başvuru tarihi 9 Eylül 2019 tarihinde sona erecektir. Başvuru için aşağıdaki linkten yapabilirsiniz.

Aile Bakanlığı Memur Kamu Personeli Alımı Başvurusu Tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Mm 2 yıl önce
Neden sosyoloji mezunları bu alımlarda yok
Social worker 2 yıl önce
Bir kere de eksik kalın. Hep sosyal hizmet alanlarına meslek etik ve değerlerle ilgili olmayanlar gelmeye çalışıyor nedense