Aile Bakanlığı Kamu Personeli Alımı! Başvurular Sona Eriyor

Yayınlanan ilanlar çerçevesinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı uhdesinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere kamu personeli alımları sona eriyor. Tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 06.01.2020, 13:54
Aile Bakanlığı Kamu Personeli Alımı! Başvurular Sona Eriyor

Aile Bakanlığı yayınlanan ilanlar kapsamında SYDV personeli alımları bugün 6 Ocak ve 13 Ocak 2020 tarihleri aralığında bulunan ilanlar sona ereceği duyurulmuştur. İlgili adayların başvuru şartları ve personel alım şehirleri aşağıda verilmiştir.

Kastamonu Cidde 1 kişi alınacak olup başvuruda bulunmak isteyen adaylar 13 Ocak 2020 tarihine kadar internet başvuruları tamamlamaları gerekiyor. Alınacak kamu personelinin 4 yıllık işletme bölümünden mezun olması, en az KPSS 60 puan almış olması ve Cidde ilçesinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Siirt Şirvan SYDV alımları ise KPSS 60 puan almış olması, en az B sınıfı ehliyete sahip olması, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Halkla İlişkiler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyoloji, Sosyal Hizmetler Bölümü ve Psikoloji bölümlerinden mezun olan adaylar arasından başvurular alınacaktır.

Aile Bakanlığı SYDV kamu personeli alımı başvurusunu tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)