Aile Bakanlığı Büro Görevlisi Alacak!

Aile Bakanlığı tarafından yayınlanan kamu personeli alım ilanında Zonguldak için büro görevlisi ile sosyal yardım ve inceleme görevlisi alacağını duyurdu.

Kamu Personeli Alımı 19.09.2019, 08:55 20.09.2019, 09:01
Aile Bakanlığı Büro Görevlisi Alacak!

Aile Bakanlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlükleri; Zonguldak Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürlüklüğünde Kdz. Ereğli ilçesinde istihdam edilmek üzere 2 tane kamu personeli alımı yapılmaktadır.

ZONGULDAK SYDV PERSONEL ALIMI ŞARTLARI

Aile Bakanlığı'nın açtığı ilanda görevlendirilmek üzere temin edilecek personellerin belli başlı şartları taşımaları gerekmektedir. Bunlardan birisi aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olması şartıdır. Bu şart her ne kadar basit görünse de başka şehirlerde iş imkanı araştıran ve kamu personeli alımı duyurularından yararlanmak isteyen adayların önüne engel olarak çıkabilmektedir. 

Zonguldak SYDV personel alım ilanında büro görevlisi olabilmek için iktisadi idari bilimler fakültesi bölümleri sosyal hizmetler bölümü Fen-Edebiyat Fakültesinin; psikolji, felsefe, sosyoloji bölümleri Uygulamalı bilimler Yüksekokulununun; yönetim bilişim sistemleri, bankacılık ve finans bölümleri İletişim Fakültesinin; halkla ilişkiler, iletişim bölümü Hukuk fakültesi bölümlerini bitirme şartı vardır.

İlanda yer alan bir diğer kadro olan sosyal yardım ve inceleme görevlisi olmak için  İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin Kamu Yönetimi, İşletme, İktisat ve Maliye ve Muhasebe bölümlerinden mezun olmakla birlikte yabancı dil yeterliliği şartı aranmaktadır.

ZONGULDAK SYDV PERSONEL ALIMI NASIL YAPILACAK?

Aile Bakanlığı SYDV ilanlarına başvururu vakfın internet sitesinden online bir şekilde kabul etmektedir. Haberimizde yer alan bağlantıya tıklayarak açılan sayfaya üye olup yukarıda belirtilen şartları sağladığınız takdirde başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
urfa 2 yıl önce
kpss istemiyor.umarim sadece zonguldak a mahsus olmaz.diger illerde olsun