Aile Bakanlığı Adana Şehri’ne KPSS 60 ile SYDV! Kamu Personeli Alıyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı uhdesinde Adana Şehri’ne Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere KPSS 60 taban puanıyla kamu personeli alımı yeni ilan yayımlamıştır. İlan detayları haberimizin ekinde bulabilir…

Kamu Personeli Alımı 02.10.2019, 12:48 02.10.2019, 14:05
Aile Bakanlığı Adana Şehri’ne KPSS 60 ile SYDV! Kamu Personeli Alıyor

Adana İlinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilana göre “Kamu Personel Seçme Sınavından” KPSS 60 taban puanla kamu personeli alımı yapacağını ilan etti.

Adana SYDV kamu personeli alımı yapan Seyhan İlçe vakfı bünyesinde istihdam edilmek üzere “ Mühendislik fakültelerinin mühendislik, bilgisayar teknoloji ve bilişim sistemleri, bilgisayar yazılım mühendisliği bölümlerinden mezun olmuşlar arasından kamu personeli alımları yapılacağı şartları yayımlanmıştır.

ADANA SYD ALIM ŞARTLARI

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğünde istihdam edilecek personelin Adana il sınırları içerisinde ikamet etmesi gerekmektedir. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı SYDV alımlarında KPSS taban puanı olan 60 puanı olması gerekmektedir. 2018 ila 2019 yıllarında KPSS P3 puan türünden en az 60 puan alanlar arasından başvurular kabul edilmektedir.

Adana SYDV alımlarında istenen şartlardan bir diğeri ise ehliyeti olan aktif olarak araç kullanan ve 2019 yılı Nisan ayı itibariyle Adana İl sınırları içerisinde ikamet etmesi gerekmektedir. Adana İli SYDV büro personeli alımına başvuruda bulunmak isteyen ilgili adaylar için aşağıda tablo şeklinde örnek verilmiştir.

ADANA SYDV BAŞVURU USULÜ

Yayımlanan Aile ve Çalışma Bakanlığı Adana İli Sosyal Yardım ve Dayanışma Vakfı tarafından istihdam edilecek kamu personeli alımı “ Vakfın İlan Sayfasını” kullanılması gerekmektedir. Yukarıda tablo şeklinde verilen siteye üye olunduktan sonra SYDV alımları ilanları karşınıza çıkacaktır. Karşınıza Adana İli SYDV alımı butonunu açıp başvuru formunu eksiz doldurmanız gerekmektedir. 14 Ekim 2019 tarihinde Adana SYDV büro görevlisi alımı sona ermektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)