Aile Bakanlığı 3 Şehre SYDV Memur Alımı

Aile Bakanlığı uhdesinde bulunan 3 şehirde SYDV memur alımı devam etmektedir. İlgilenen adaylar için başvuru şartları ve detayları haberimizin devamında…

Kamu Personeli Alımı 27.06.2020, 14:00
Aile Bakanlığı 3 Şehre SYDV Memur Alımı

Yayınlanan ilana göre kamu kurum ve kuruluşlarında kamu personeli alımlarında Aile Bakanlığı SYDV memur alımı ilanlarının yanı sıra daimi işçi, sürekli işçi, geçici işçi ve diğer statülerde ilanlar kapsamında Aile Bakanlığı nezdinde SYDV ilanıyla 3 şehre memur alımı süreci devam etmektedir.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarının SYDV 3 şehirde farklı branşlarda istihdam edilmek üzere memur alımı devam etmektedir. Şehirler Yalova Çiftlikköy, Kütahya Tavşanlı ve Zonguldak Gökçebey SYDV birimlerinde istihdam edileceklerdir.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması,

2. Kamu haklarından mahrum bulunmaması,

3. 18 – 35 yaş aralığında olması,

4. Mesleki ve eğitim belgelerine sahip olunması,

5. KPSS-P3 puan türünden en az 60 puan almış olması,

BAŞVURU GEÇERLİLİK TARİHLERİ

Yalova Çiftlikköy muhasebeci alımı için son başvuru tarihi 30 Haziran 2020 olarak ilan edilmiş olup evrak son teslim tarihi 7 Temmuz 2020 tarihi olarak ilan edilmiştir.

Zonguldak Gökçebey büro görevlisi alımı son başvuru tarihi 1 Temmuz 2020 olarak ilan edilmiştir. Evrak son teslim tarihi 8 Temmuz 2020 olarak duyurulmuştur.

Kütahya Tavşanlı sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı son başvuru tarihi 10 Temmuz 2020 olarak ilan edildi. Evrak son teslim tarihi 14 Temmuz 2020 olarak ilan edildi.

İlgilenen adaylar Aile Bakanlığının resmi web sitesi üzerinden vakfı ilan adresinden online olarak yapılmaktadır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)