Aile Bakanlığı 3 Şehre Memur Alımı Başladı

Aile Bakanlığı tarafından 3 şehirde istihdam edilmek üzere KPSS 60 puanla memur alımı yapılacak olup başvurular başmış olup şartları neler, alım şehirleri ve detaylar...

Kamu Personeli Alımı 17.09.2019, 14:40
Aile Bakanlığı 3 Şehre Memur Alımı Başladı

Yayımlanan ilana göre Aile Bakanlığı uhdesinde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürlüklerinde istihdam edilmek üzere 3 şehre memur alımı yapılıyor. Alım şartları arasında KPSS 60 puan şartı aranmaktadır.

Aile Bakanlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlükleri; Malatya Sosyal Yardımlaşma Vakfı (Hekimhan) Muş (Malazgirt) Sosyal Yardımlaşma Vakfı ve Hakkari Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürlüklerinde istihdam edilmek üzere 3 şehre 2 unvan ile kamu personeli alımı yapılmaktadır.

MALATYA SYDV PERSONEL ALIMI ŞARTLARI

Malatya ilinde yapılacak alım; Sosyal Yardım ve İnceleme Sorumlusu ile Büro Görevlisi alımına başvuruları; Sosyoloji, Siyasal Bilgiler, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, İktisat, İktisadi ve idari bilimler, Sosyal Hizmetler ve iletişim fakülteleri bölümlerinden mezun olma şartının yanı sıra en az B sınıfı ehliyete sahip olması ve aktif araç kullanıyor olması gerekmektedir.

MUŞ SYDV PERSONEL ALIMI ŞARTLARI

Muş ilinde yapılacak alıma; Sosyal Yardım ve İnceleme Sorumlusu ile Büro Görevlisi alımına başvuruları; Sosyoloji, Siyasal Bilgiler, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, İktisat, İktisadi ve Mühendislik bölümlerinin yanı sıra Rehberlik hizmetleri bölümlerinden mezun olması ve en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmekte.

HAKKARİ SYDV PERSONEL ALIMI ŞARTLARI

Hakkari İlinde alıma; Sosyal Yardım ve İnceleme Sorumlusu ile Büro Görevlisi alımına başvuruları; Sosyoloji, Siyasal Bilgiler, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, İktisat, İktisadi, Mühendislik ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezun olmuş olması ve en az B sınıfı ehliyete sahip aktif araç kullanıyor olması gerekiyor.
Aile Bakanlığı memur alımı başvuru ve detayı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Kamu yönetimi mezunuyum 2 yıl önce
İkamet şartının kaldırılmasını talep ediyorum
SULTAN AKIN 2 yıl önce
KAMU YÖNETİMİ MEZUNUYUM İKAMET ŞARTININ KALDIRILMASINI TALEP EDİYORUM