Aile Bakanlığı 2 Şehirde 13 SYDV Personel Alımları

Aile Sosyal Politikalar Bakanlığına Bağlı Sosyal Yardımlaşma Vakıfları tarafından istihdam edilmek üzere 2 şehirde 13 SYDV personel alımları gerçekleştirilmektedir.  Ankara ve Çanakkale illerinde istihdam edileceklerdir. İşte tüm detaylarıyla haberimiz detayında…

Kamu Personeli Alımı 27.01.2020, 14:21
Aile Bakanlığı 2 Şehirde 13 SYDV Personel Alımları

Yayınlanan ilanlar kapsamında istihdam edilmek üzere Ankara ve Çanakkale illerinde istihdam edilmek üzere Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarında istihdam edilmek üzere 13 kişi kamu personeli olarak istihdam edileceklerdir.

Çanakkale Biga Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 1 kişi büro personeli olarak istihdam edilecektir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar 03 Şubat 2020 kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir. Evrak teslim tarihi ise 10 Şubata kadar yapmaları gerekmektedir. İlan numarası 1016736 numaralı ilana 3 Şubata kadar başvuruda bulunabilirsiniz.

Genel başvuru şartı; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Office programlarına hakim olması, KPSS 60 puan almış olması, Son 6 ay içerisinde Biga ilçesinde ikamet ediyor olması, Onaylı bilgisayar sertifikaya sahip olması, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Sosyal Hizmetler Bölümü mezunu olan adaylar 3 Şubata kadar başvurunun yapılması gerekiyor.

Ankara Güdül Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 12 personel alımını İŞKUR üzerinden yapacak olup 4 kişi şoför ve 8 kişi temizlik personeli olarak istihdam edilecektir. İlgilenen adaylar için başvuru şartları, öğrenim şartları ve istenilen belgeler aşağıda resimli olarak verilmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)