Ağrı Valiliği 15 Kamu Personeli Alımı ( KHGB )

Ağrı KHGB İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilan ile Merkez ve İlçe ve Köylerde çalıştırılmak üzere 15 kamu personeli alımı yapılacaktır. KPSS şartı bulunmayan personel alımına başvurular 18 Ocak 2019 Tarihinde sona erecektir.

Kamu Personeli Alımı 17.01.2019, 08:36 17.01.2019, 16:24
Ağrı Valiliği 15 Kamu Personeli Alımı ( KHGB )

Ağrı Valiliği Merkez ilçe ve Köylerine Hizmet götürme birliği başkanlığı yayınlamış olduğu ilan ile 2 kişi hizmetli, 1 kişi elektrik ustası, 2 kişi kamyon veya pikap şoförü, 8 kişi iş makinesi operatörü ve 2 kişi elektrik elektronik mühendisi olarak toplam 15 kişi kamu personeli alımı yapılacaktır.

17 Ocak 2019 Tarihinde İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana son başvuru tarihi 18 Ocak 2019 olarak açıklanmıştır. Başvuru yapacaklar için genel şartlar; 657 sayılı devlet memurları kanunun 48’inci maddesindeki şartları taşımak, iş makinesi operatörü sürücü belgesi sahibi olmak, elektrik ve elektronik mühendisliği diploması veya mezuniyet belgesi sahibi olmak diğer alımlar için en az ilköğretim mezunu olmak şartı vardır.

KHGB personel alımı için başvurular başlamış olup adayların Ağrı Valiliği Merkez ilçe ve Köylerine Hizmet götürme birliği başkanlığına istenen belgeler ile beraber son başvuru tarihine kadar şahsen başvuru yapması gerekmektedir.

Ağrı Valiliği Merkez ilçe ve Köylerine Hizmet götürme birliği ilan metni için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Murat akman 2 yıl önce
Arkadaslar agri 15 kisilik alinacak eleman icin valiligi aradim bana dedilerki o formalite icabi verilmis ve daha once burda calisanlar icin yayinlanmis yani kimse umit baglamasin Allah buyuk bu elbet cikacak onlardan Ya boyle bisey yok ne demek.onceki.kisiler ya kabum etmiyorum yurekleri varsa basvuruya alinip noter huzurunda kura cekilsin yok boyle bi alim.herkes magdur oluyor
Murat 2 yıl önce
Agri valiligine basvurlmuyor maalesef daha oncekileri aliyorlar ya arkadas o.zaman ilanda yaz daha onceki.adaylar alinacak diye ne.diye milleti umitlensiriyorsunuz kisacasi.diyin torpilliler alinmistir yaziklar olsun agri valisine sesleniyorum burdan boyle bir alim olamaz
Ali ejdadın 2 yıl önce
Alımlar yapılmış parayla alım torpile yapılmış Allah sorsun sizde soracak