Ağrı SYDV KPSS 60 ile Sosyal Yardım Ve İnceleme Görevlisi Alıyor

Ağrı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacağına dair duyuru yayımlandı.

Kamu Personeli Alımı 06.09.2019, 06:00
Ağrı SYDV KPSS 60 ile Sosyal Yardım Ve İnceleme Görevlisi Alıyor

Kamu kurum ve kuruluşları bünyesinde personel alımı ve işçi alımı süreçleri devam ederken, hem yerel yönetimler hem de sosyal dayanışma ve yardımlaşma vakıfları ilgili süreçleri devam ettiren kararlara imza atıyor.

Söz konusu ilanlara neticesinde elde edilen bilgilere göre sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıfları dahilinde yapılacak bir istihdam için personel alımı ilanı tespit edilmiş olup; adayların hangi şartlarda süreci ilerletecekleri de belirlenmiştir.

Bahsi geçen alımların yapılacağı vakıf olarak Ağrı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ismi muhatap kurum adresi olarak verilirken, adayların da istihdam edilecekleri merkez burası olacaktır. İlçe ve şube ismi için ise Ağrı Hamur SYDV olarak kayıtlarda yer etmektedir.

Başvuru yapacak olan adayların; KPSS P3 puan türünden en az 60 puan alması zorunlu olup; adayların Hamur ilçesi sınırları içerisinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

En az B sınıfı ehliyete sahip olan adayların başvuru yapabileceği başvurular için adayların en az 4 yıllık lisans mezunu olmaları da gerekmektedir.

Başvuruları için 13.9.2019 son tarih olup; çalışma bakanlığı vakıf ilanları platformundan yapılacak online başvurudan sonra evrak teslimi tarihi ise 16.9.2019 olarak ilan edilmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)