Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi 8 Temizlik Görevlisi Alıyor

Ağrı İbrahim çeçen üniversitesi Rektörlüğü tarafından 8 işçi alımı için ilana çıkıldı. Başvurular 5 gün içinde sona eriyor.

Kamu Personeli Alımı 09.03.2020, 21:00 09.03.2020, 21:04
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi 8 Temizlik Görevlisi Alıyor

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 9 Mart 2020 tarihinde yayımlanan ilana göre 8 kamu işçisi alınacak.

Başvuru Şartları

Yayınlanan ilana 18 yaşını doldurmuş ve 35 yaşını aşmamış, memur olmaya engel durumu olmayan, görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmayan, askerlikle ilişiği olmayan kişiler başvuru yapabilecektir. Ayrıca adayların Ağrı sınırlarında ikamet etmeleri şarttır. 

İlan kapsamında 8 temizlik görevlisi alınacaktır. Adaylar için bir eğitim şartı öngörülmediğinden herkesin başvurusu mümkündür. Erkek adayların askerlikle ilişiği olmaması gerekir. 

Aşınan kişilerden 2 temizlik işçisi Eleşkirt Celal Oruç Hayvansal Üretim Yükseokulunda hayvan çiftliğinin temizliğini ve hayvanların bakımını yapacaktır. Diğer personeller ise ihtiyaca göre üniversitenin uygun gördüğü yerlerde görev yapacaktır. İşçiler üniversitenin bina, bahçe ya da diğer yerlerindeki temizlik ve düzenden sorumlu olacaktır. 

Başvuru Şekli

9 Mart 2020 tarihinde yayınlanan ilana başvurular 13 Mart 2020 tarihine kadar devam edecektir. Başvurular İşkur üzerinden şahsen ya da elektronik olarak alınacaktır. Başvuru şartlarını sağlayan adaylardan her pozisyon için kontenjanın 4 katı kadarı kura ile belirlenecektir. Kuralar 19 Mart 2020 tarihinde çekilecektir. Kurada asil ve yedek adaylar seçilecektir. Adaylar başka bir aşamaya tabi olmayacaktır. Asil olan adaylardan başlamayan olursa yedek adaylar alınacaktır. 
Personel alım sürecine ilişkin tüm duyurular Ağrı İbrahim çeçen üniversitesi web adresinden ilan edilecektir. Adaylar burayı takipte kalmalıdır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Nazan aydin 10 ay önce
Kura çekim tarihi belli oldumu