Ağır Vasıta Şoför İş İlanları

Yayınlamış bulunan İstanbul iş ilanları dahili içerisinde Beylikdüzü belediyesi personel kurumu bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet Ağır Vasıta Şoförü alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 10.07.2021, 10:20 11.07.2021, 00:03
Ağır Vasıta Şoför İş İlanları

Beylikdüzü Belediyesi Ağır Vasıta Şoförü Alımı İş İlanları

2 Ağır Vasıta Şoförü alımı iş ilanları için başvuru yapmak isteyen vatandaşların asgari ilkokul mezunu olması, 40 yaş sınırını aşmamış ve E sınıf ehliyet ile SRC psikoteknik belgelerine sahip olması zorunludur.


BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


2 tane Ağır Vasıta Şoförü alımı son başvuru tarihi 14.07.2021 olarak açıklandı.

Beylikdüzü belediyesi 2 tane Ağır Vasıta Şoförü ilanına başvuru için


kariyer@beylikduzubelediyesipersonelas.com mail adresine özgeçmiş yollamanız gerekiyor


Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.


BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR


Beylikdüzü Ağır Vasıta Şoförü alımı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

Beylikdüzü Ağır Vasıta Şoförü alımı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Beylikdüzü Ağır Vasıta Şoförü alımı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Beylikdüzü Ağır Vasıta Şoförü alımı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

Beylikdüzü Ağır Vasıta Şoförü alımı Elemanı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı