Afyonkarahisar Üç Hilal Kurumu Büro Memur Alımı İlanları Yayımladı

Belediye memur alımı ilanları yapılması amacı ile yayını gerçekleştirilmiş KPSS şartsız kamu personel alımı bildirilerinde Afyonkarahisar belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 Büro personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 18.09.2021, 00:45 19.09.2021, 11:29
Afyonkarahisar Üç Hilal Kurumu Büro Memur Alımı İlanları Yayımladı

Afyonkarahisar Üç Hilal Kurumu Büro Memur Alımı İlanları Yayımladı

Kamu memur alımı ilanları amacı ile işlemleri bildirilmiş kamu personel alımı ilanlarında Afyonkarahisar belediyesi içerisinde istihdam edilmek üzere büro görevlisi alımı için başvuracakların eğitim şartlarını taşıması gerekiyor.

Başvuru Bilgileri Nedir?


Üç hilal temizlik gıda sanayi kurumu kamu memur alımı son başvuru tarihi 20.9.2021.

Başvurular belediyenin hizmet binasına gerçekleştirilecektir.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


Başvuru Şartları


KPSS’siz memur alımı ilanları için Afyonkarahisar alımlarına başvuracak adayların Türk vatandaşı olması, 45 yaşından büyük olmaması ve kamu hak ve hukuklarından mahrumiyet almamış olması gerekiyor.

Emirdağ ilçesi kamu personel alımı için bütün kişilerin askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, 18 yaşından büyük olması, bir yıl fazla süre ile hapis yatmamış olması ve gerekli olan işlerini yerine getirmelerini engelleyecek bedensel hastalıklarının bulunmaması gerekmekte.

Belediye işçi alımı ilanları kapsamı başvuru işlemlerinde bulunmak isteyenlerin Emirdağ ilçesinde oturuyor olmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları, en az lise mezunu olmaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.


İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı