Afyonkarahisar Belediyesi Büro Memuru ve Personel Alım İlanı

Afyonkarahisar Belediyesi ile ortak çalışmalar devam ettiren şirket bünyesinde büro memuru ve personel alımı yapılacağı ilan edildi.

Kamu Personeli Alımı 24.08.2019, 07:50 24.08.2019, 17:51
Afyonkarahisar Belediyesi Büro Memuru ve Personel Alım İlanı

Belediyeler ve belediyelere bağlı kurum kuruluşların uzantısı olarak hizmet faaliyetlerine devam eden şirketler bünyesinde yeni istihdamlar dahilinde personel alımı ve işçi alımı süreçleri hazırlanarak yürürlüğe girmeye devam ediyor

Afyonkarahisar Sanbel Şirketi İstihdamları

Afyonkarahisar kentinde çalışmalarına ve hizmetlerine devam eden Sanbel Gıda Dat. Tük. Mal. Turz. Pet. Hizm. İnş. San. Tic. Ltd. Şti. şirketi bünyesinde farklı unvanlar ile personel alımı yapılacağı bilgisi ilan edildi.

Unvan ve Kontenjanlar

Yayımlanan ilanlarda yer alan unvan ve kontenjan bilgilerinde yer alan bilgilere göre Sanbel şirketinde gerçekleştirilecek olan alımlar için 2 kişi olmak üzere Temizlik Görevlisi ve 2 kişi olmak üzere de Büro Memuru alımı yapılacaktır.

Başvuru Şartları

Geçici nitelikte yapılacak olan ve Sanbel şirketinde gerçekleştirilecek olan Temizlik Personeli ile Büro Memuru alımları için başvuru yapacak olan adayların CV’lerini hazırlayarak en geç 26.8.2019 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Adayların en az 2 yıl mesleki tecrübeye sahip olmaları şartı aranmaktadır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Barbaros 2 yıl önce
Çölün adami girer hikaye gerisi yalak olmak lazım anlayacaginiz
Sedat akın 1 yıl önce
Çalışmak istiyorum çocuklarım için
Sedat akın 1 yıl önce
Çalışmak istiyorum çocuklarım için