Afyon Sultandağı 1 Memur Alıyor

Afyon Sultandağı Belediyesi tarafından memur olarak istihdam edilmek üzere 1 istatistikçi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 22.03.2020, 21:20
Afyon Sultandağı 1 Memur Alıyor

Afyon Sultandağı Belediyesi tarafından 1 istatistikçi alımı yapılacaktır.

Başvuru Şartları

Başvuracak adaylar memur olma genel şartlarını sağlamalıdır. Ayrıca özel şartları sağlamaları da istenir.
Üniversitelerin 4 yıllık istatistik lisans mezunu olan ve en az B sınıfı sürücü ehliyetine sahip adaylar başvuru yapabilecektir. Adaylar 2018 KPSS P3 puanının en az 64 olması şartını sağlamalıdır. Kadın ya da erkek adayların başvurusu mümkündür. Alınan kişi temel hizmetler sınıfında 8. Derecede istihdam edilecektir. 

Adaylar başvuru esnasında belediyenin web adresinden aldıkları başvuru formunu doldurarak teslim edeceklerdir. Bu forma kimlik fotokopisi, mezuniyet belgesi, KPSS sonucu, askerlik belgesi, biyometrik fotoğraf ve sürücü belgesi eklenecektir. 

Başvuru Şekli

Adaylar kendilerinden istenen bu belgelerle birlikte 10 Nisan tarihinden itibaren başvuru yapabilecektir. 20 Nisan 2020 tarihine kadar başvuru yapmak mümkündür. Başvurular mesai saatleri içinde alınacaktır. 

Başvurular elektronik ortamda belediyenin web adresine yapılabilecektir. Ayrıca iadeli taahhütlü posta ile Sultandağı Belediyesine belge gönderilebilir. Belediyeye bizzat giderek de başvuru yapmak mümkündür. 

Başvurusu kabul edilen adaylar KPSS puanına göre sıralanır ve kontenjanın 5 katı kadar aday sözlü sınava alınacaktır. Mülakat listesi 24 Nisan’da ilan edilecektir. Mülakatlar ise 30 Nisan – 11 Mayıs tarihleri arasında belediyede yapılacaktır. Başarılı olan kişi işe alınacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)