AFSU 51 Hemşire Alımı Yapacak

Hemşire Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda AFSU, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 51 adet hemşire alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 18.01.2021, 10:27
AFSU 51 Hemşire Alımı Yapacak

AFSU 51 Hemşire Alımı Yapacak

Hemşire Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda AFSU, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 51 adet hemşire alımı yapılacak.

BAŞVURU BBİLGİLERİ

Afyonkarahisar AFSU Sağlık Bilimleri 51 adet hemşire alımı ilanı son başvuru tarihi 30.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin Online olarak Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezinde (Hastane) yer alan pozisyonlara başvuruda bulunacak adayların https://ekampus.afsu.edu.tr/basvuru/ web adresinden başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - AFSU 51 Hemşire ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - AFSU 51 Hemşire ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - AFSU 51 Hemşire ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - AFSU 51 Hemşire ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - AFSU 51 Hemşire ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - AFSU 51 Hemşire ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - AFSU 51 Hemşire ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - AFSU 51 Hemşire ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - AFSU 51 Hemşire ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - AFSU 51 Hemşire ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. AFSU 51 Hemşire ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. AFSU 51 Hemşire ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. AFSU 51 Hemşire ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. AFSU 51 Hemşire ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. AFSU 51 Hemşire ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. AFSU 51 Hemşire ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)