Adli Tıp Kurumu 71 Kamu Personeli Alımı İlanı Yayımlandı

Memur adaylarının beklediği haber geldi. Bir çok unvanda sözleşmeli kamu personeli alımı için resmi başvuru kılavuzu paylaşıldı. Edinilen bilgiye göre toplam 71 kişi istihdam edilecek. Lise, önlisans ve lisans mezunları başvurabilecek.

Kamu Personeli Alımı 18.03.2019, 16:21
Adli Tıp Kurumu 71 Kamu Personeli Alımı İlanı Yayımlandı

Adalet Bakanlığı 'na bağlı olarak çalışan Adli Tıp Kurumu bünyesinde istihdam edilmek üzere 71 kamu personeli alımı ilanı 18 Mart 2019 tarihinde yayımlandı.

Adaylardan alınacak başvurular 25 Mart tarihinde başlayıp 5 Nisan 2019 tarihinde sona erecektir. Başvurular kurumun internet sitesinden yapılacak olup şahsen yada farklı kanallar ile başvuru alınmayacaktır.

Makina Mühendisi alımı için: Makine Mühendisliği/Makina Mühendisliği veya Makine ve İmalat Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak. Mekatronik Mühendisliği lisans programından mezun olmak. Otomotiv Mühendisliği lisans programından mezun olmak şartı aranmaktadır.

Kimya Mühendisi alımı için: Kimya Mühendisliği, Kimya ve Süreç Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği ve Uygulamalı Kimya lisans programından mezun olmak.

Kimyager alımı için: KPSS P3 4559 Kimya lisans programından mezun olmak.

Hizmetli alımı için: Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak.

Şoför alımı için: Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak. E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak (ya da Karayolları Trafik Yönetmeliğinde 17/04/2015 tarihli ve 29329 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan değişiklik ile 01 Ocak 2016 tarihi itibarıyla yeni tip D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak).

Biyolog alımı için: Tıbbi Biyolojik Bilimler, Biyoloji, Moleküler Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik lisans programlarının birinden mezun olmak.

Laborant alımı için: Sağlık Laboratuvarı, Tıbbi Laboratuvar, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Hemşire alımı için Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programından mezun olmak.

Sağlık teknikeri alımı için: Adli Tıp Teknikerliği, Otopsi Yardımcılığı, Adli Tıp önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Adli Tıp Kurumu 71 kamu personeli alımı resmi ilan metni için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
bilalşahin 2 yıl önce
İşsizim ihtiyaclım cocuk okutuyorum
Işsiz 2 yıl önce
Bu yaş sınırı nedir ya bütün alımlarda yaş sınırı konuluyor.. kaldırsınlar sınırlamayı lütfen
Şükrü biber 2 yıl önce
1997. Den beri şoförüm ve şu anda iş ariyorum