Adıyaman Gölbaşı Belediyesi Tekniker Alımı

Belediye başkanlığına Tekniker Alımı için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan memur alımı ilanında Adıyaman Gölbaşı Belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Tekniker alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 21.11.2020, 18:01
Adıyaman Gölbaşı Belediyesi Tekniker Alımı

Adıyaman Gölbaşı Belediyesi Tekniker Alımı

Belediye başkanlığına Tekniker Alımı için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan memur alımı ilanında Adıyaman Gölbaşı Belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Tekniker alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Adıyaman Gölbaşı Belediyesi Tekniker Alımı ilanına başvuru tarihi 23.11.2020 tarihinde başlayacak ve 25.11.2020 tarihinde sona erecektir.

Başvuru yapacak olan adaylar Cumhuriyet Mahallesi, Karaağaç Caddesi, No: 5 Gölbaşı Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne müracaatlarını yapmaları gerekiyor.

Başvurular şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla yapılacaktır.

Elektronik ortamda, Belediyemiz www.golbasi.bel.tr internet adresine gönderilebilecektir.

Resmi ilan linki aşağıdadır

https://www.ilan.gov.tr/ilan/679909/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/adiyaman-ili-golbasi-belediyesi-memur-alimi-yapacak

İSTENİLEN BELGELER

1. Adıyaman Gölbaşı Belediyesi Tekniker alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Adıyaman Gölbaşı Belediyesi Tekniker alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Adıyaman Gölbaşı Belediyesi Tekniker alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Adıyaman Gölbaşı Belediyesi Tekniker alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

5. Adıyaman Gölbaşı Belediyesi Tekniker alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6. Adıyaman Gölbaşı Belediyesi Tekniker alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

7. Adıyaman Gölbaşı Belediyesi Tekniker alımı başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Adıyaman Gölbaşı Belediyesi Tekniker alımı ilanı başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Adıyaman Gölbaşı Belediyesi Tekniker alımı ilanı başvuracak olan bütün kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Adıyaman Gölbaşı Belediyesi Tekniker alımı ilanı başvuracak olan bütün kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. Adıyaman Gölbaşı Belediyesi Tekniker alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5. Adıyaman Gölbaşı Belediyesi Tekniker alımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor.

6. Adıyaman Gölbaşı Belediyesi Tekniker alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)