Adana SYDV KPSS 60 ile 4 Personel Alımı İlanı Yayımladı

Adana kentinde çalışmalarına devam eden Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından personel alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 04.09.2019, 07:05
Adana SYDV KPSS 60 ile 4 Personel Alımı İlanı Yayımladı

Yurt genelinde hem kamu hizmeti hem de yerel yönetimlere bağlı birimlerin dışında kalarak çalışmalarına devam eden vakıf hizmetleri kapsamında personel alımı ve işçi alımı süreçleri devam ediyor.

Yayımlanan ilanlarda özellikle vakıfların kendi bünyelerinde tespit ettikleri birim ve kontenjanlar için talep edilen eksik personel ve işçilerin tamamlanması adında çıkılan istihdam ilanlarında gerekli bilgileri ilgili adaylara da sunuluyor.

Adana SYDV Personel Alımı

Söz konusu ilanlardan elde edilen bilgilere göre Adana kentinde faaliyetlerine devam eden Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafında farklı pozisyonlar için personel alımı yapılacağı açıklandı.

Unvan ve Kontenjan

Adana Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (SYDV) bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 kişi ile sınırlı olmak koşuluyla Sosyal Yardım Ve İnceleme Görevlisi ve Büro Personeli alımı yapılacaktır.

Başvuru Şartları

Adana SYDV Sosyal Yardım Ve İnceleme Görevlisi ve Büro Personeli alımı için başvuru yapacak olan adayların KPSS P3 puan türünden 60 puan almaları, aktif olarak araç kullanabilmeleri, Adana ili sınırlarında ikamet ediyor olmaları ve Sosyal Yardım Ve İnceleme Görevlisi için; istatistik ve ekonometri mezunu olmaları gerekmektedir. 

Ayrıca Büro Personeli alımı başvuruları için de adayların; Halkla İlişkiler ve Tanıtım , İnsan Kaynakları Yönetimi mezunu olmaları şartı aranmaktadır.

Söz konusu başvurular için son başvuru tarihi 9.9.2019 tarihi olup; online olarak yapılacak başvurulardan sonra ilgili evrakların teslim edileceği son tarih ise 16.9.2019 tarihidir.
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Turgay Demirtaş 2 ay önce
İş aramaktayım işim yok ve de ben açil. İşe hitiyaşım var