Adana Seyhan Belediyesi Büro Elemanı Alımı

Kamu bünyesine personel alımı içi iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Seyhan İmar İnşaat Kültür Sağlık A.Ş bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Büro elemanı alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 24.10.2020, 09:58 25.10.2020, 00:14
Adana Seyhan Belediyesi Büro Elemanı Alımı

Adana Seyhan Belediyesi Büro Elemanı Alımı

Kamu bünyesine personel alımı içi iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Seyhan İmar İnşaat Kültür Sağlık A.Ş bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Büro elemanı alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Seyhan İmar İnşaat Kültür Sağlık A.Ş alımı ilanı son başvuru tarihi 26.10.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapacak olan kişilerin aşağıdaki mail adresine özgeçmişlerini göndermesi gerekiyor.

Başvuru Mail adresi: seyhanimar@hotmail.com

Kurum Telefonu: 0 322 456 11 22

Kurum Adresi: Meydan Mahallesi Bakım Yurdu caddesi No: 171 / 301 Seyhan / Adana

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Adana Seyhan Belediyesi Büro Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Adana Seyhan Belediyesi Büro Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Adana Seyhan Belediyesi Büro Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Adana Seyhan Belediyesi Büro Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Adana Seyhan Belediyesi Büro Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Adana Seyhan Belediyesi Büro Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Adana Seyhan Belediyesi Büro Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Adana Seyhan Belediyesi Büro Elemanı Alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Adana Seyhan Belediyesi Büro Elemanı Alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Adana Seyhan Belediyesi Büro Elemanı Alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Adana Seyhan Belediyesi Büro Elemanı Alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Adana Seyhan Belediyesi Büro Elemanı Alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Adana Seyhan Belediyesi Büro Elemanı Alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)