Adalet Bakanlığı KPSS’siz CTE Asistanı! Kamu Personeli Alımı

Adalet Bakanlığı Cezaevleri ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere KPSS şartı aranmaksızın 2 branşta asistan kamu personeli alımı yapmaktadır. Tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 11.09.2019, 13:53 11.09.2019, 19:08
Adalet Bakanlığı KPSS’siz CTE Asistanı! Kamu Personeli Alımı

Yayımlanan resmi ilana göre Adalet Bakanlığına bağlı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere 2 branşta asistan kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. İlgili adaylar için başvuru ilan kılavuzu aşağıda verilmiştir.

ASİSTAN ALIMI GENEL BİLGİLER

CTE Genel Müdürlüğü faydalanıcısı olduğu ve IPA 2 “Avrupa Birliği Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı” dönemi 2016 yılı programı kapsamında eşleştirme ortağı Finlandiya / Estonya Konsorsiyumu ile ortaklaşa yürütülen TR 16 IPA JH 05 19 numaralı Personel Eğitim Merkezlerinin Kurumsal Kapasitesinin Güçlendirilmesi Projesinde Finlandiyalı yerleşik eşleştirme danışmanı “RTA” ile beraber iki yıl boyunca görev yapacak proje asistanı “RTAA” ve dil asistanı “LA” alımı yapılacağı ilan edildi.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar hemen başvurularını yapabilir. Son başvuru tarihi 6 Ekim 2019 tarihi mesai bitimine kadar olacaktır. Detaylı bilgi için aşağıda dil ve proje asistanlık kılavuzlarını kontrol edebilirler.

Dil Asistanı personeli alımı için tıklayınız.

Proje Asistanı personeli alımı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)