Adalet Bakanlığı Kamu Personel Alımı Son Dakika

2019 yılı CTE Adalet Bakanlığı alımlar olacak! Adalet Bakanlığı CTE alımları ne zaman? Başvuru şartları nedir? İşte, son dakika detayları…

Kamu Personeli Alımı 14.03.2019, 21:21 14.03.2019, 21:27
Adalet Bakanlığı Kamu Personel Alımı Son Dakika

Adalet Bakanlığı Memur Alımı Tarihi
10 bin infaz kurumu alımı yapılacak gibi söylemler sürekli haberlerde yer alıyor. Peki, alım ne zaman? Adalet Bakanlığı personel alımları için tarih belli değil. Son dakika haberleri ile kurumlara yapılacak olan alımlar duyurulacak.

4 Gün içinde Resmi İnternet sitesinde…
Evet, alımlar ile ilgili alınana son dakika gelişmelerine göre yapılacak olan alımlar direkt olarak online olarak sunulacaktır. CTE alımları adalet bakanlığına girmek isteyen kişiler için en çok merak edilen alımlar arasında. 10 bin infaz koruma memuru alımı için 3 – 4 gün içinde alım konusunda detayların açıklanması bekleniyor.

Katip – Aşçı – Kaynakçı - Mübaşir
Sadece infaz memur değil, Adalet Bakanlığı’nın yapacağı alımda farklı meslek grupları da yer alacak. Henüz belli olmayan kontenjanlar üzerinden katip alımı, kaynakçı alımı,, mübaşir alımı gibi detaylı alımlar yapılacak. Söz konusu olan alımlarda ilk olarak TC vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmak, adli bir suç kaydının olmaması gibi şartlar yer alacak. Sonrasında alımların yapılacağı alan ile alakalı özel şartların sağlanması istenecek. Son dakika Adalet bakanlığı alımı için direkt olarak özel şartların da sunulması mümkün.

Resmi açıklamanın yapılması merakla bekleniyor…

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (7)
beril demir 2 yıl önce
çıkın ilana sabır kalmadı
canan ilgn 2 yıl önce
alım beklendiğini de haber yapmanız ayrı bir olay. bilmiyorduk. teşekkürler.
Pınar 2 yıl önce
Kpss baraji dusurulsun
Issiz 2 yıl önce
Sartlar esnetilsin
Fatih yeterkullar 2 yıl önce
Cimere yazın baraj puanı düşssün
aygül eren 2 yıl önce
ilana ne zaman çıkacaksınız işsiziz yahu
EK 2 yıl önce
Nezaman ilan edilecekkkk bekliyiz bekliyoz yok. Bilgisi olan var mı?