Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Kadrolu 8 Memur Alımı

Adalet Bakanlığı uhdesinde Adli Tıp Kurumu bünyesinde istihdam edilmek üzere kadrolu 8 memur alımı için başvurular başladı. İlgilenen adayların başvuru şartları ve detayları haberimizin devamında…

Kamu Personeli Alımı 21.01.2020, 10:02
Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Kadrolu 8 Memur Alımı

Kamu personeli alımına yılın ilk ayında ilanlar kurumlar tarafından hız kesmeden devam etmektedir. Kurumlara KPSS şartlı ve KPSS’siz memur, sözleşmeli, daimi, süreli/süresiz personel alımı ilanlarına Adalet Bakanlığı uhdesinde bulunan Adli Tıp Kurumu kamu personeli ilanı vermiştir.

Adli Tıp Kurumu 8 VHKİ “ Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni” memuru alım başvuruları başlamış olup 31 Ocakta sona erecektir. Alımlar KPSS sıralaması ve sözlü sınav ile yapılacaktır. Başvuruya 35 yaşını bitirmemiş adaylar arasından alınacaktır. Başvuru şartları ise 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 maddesindeki şartlara haiz olanlar ve kamu haklarından mahrum olmayan adaylar arasından başvurular kabul edilecektir. Yayınlanan ilan kılavuzu resimli olarak aşağıda verilmiştir.

Adli Tıp VHKİ memur alımı için 2018 KPSS sınavından KPSS-P-3 puan türünden 70 veya daha yukarı puan almış olanlar. Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu resmi web sitesi üzerinden başvurular kabul edilmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@