Adalet Bakanlığı 7 Stajyer Kontrolör Alımı Yapıyor

Bugün yayımlanan ilan ile Adalet Bakanlığı 7 Stajyer Kontrolör kadrosuna bakanlık tarafından gerçekleştirilecek sözlü sınavla açıktan atama yapacağını duyurdu.

Adalet Bakanlığı 7 Stajyer Kontrolör Alımı Yapıyor

Adalet Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 7 Stajyer Kontrolör ünvanlı kamu personeli alımı için bugün ilan yayımlandı.

Stajyer Kontrolör alımına başvurmak isteyen adayların 01 Ocak 2019 tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olması (01 Ocak 1984 ve daha sonra doğmuş olanlar başvurabilir.).

Hukuk veya hukuk bilgisine programlarında yeterince yer veren siyasal bilimler, idarî bilimler, iktisat, maliye ve işletme alanlarında meslek için gerekli kültürü veren en az dört yıllık öğretim yapan yüksek öğretim kurumlarından birini bitirmiş olması,

2018 yılında A Grubu Kadrolar için gerçekleştirilen Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP9 ve KPSSP48 puan türlerinin herhangi birinden en az yetmiş (70) ve üzeri puan almış olması, (Bu iki puan türünden alınan en yüksek puan üzerinden sıralama yapılacaktır).

Askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş olmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak şartları bulunmaktadır.

Şartları taşıyan adayların başvurularını istenilen belgelerle birlikte 07 Ocak 2019 tarihinden itibaren 22 Ocak 2019 tarihi mesai bitimine kadar “Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Merkez Teşkilât Şube Müdürlüğü Bakanlıklar/ANKARA” adresine şahsen veya en geç son başvuru tarihine kadar aynı adreste olacak şekilde posta yoluyla yapılması gerekmektedir.

Ayrıntılı alım ilanını incelemek için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2018, 13:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin aykan
Hüseyin aykan - 7 ay Önce

iş ariyorum şanliurfa da telefonu 05307703063

ishakkalkan
ishakkalkan - 7 ay Önce

Acil is ariyom lise mezunuyum imam hatipte mezun oldum

Mehmet Bozan
Mehmet Bozan - 7 ay Önce

Acil is ariyorum calistigim yer mali sikintilardan kapanmak uzere..0543 773 0584 ilgilenirseniz memnun alurum saygilar...

Evren akkurt
Evren akkurt - 7 ay Önce

ilk okul mezunuyum