Adalet Akademisi Ankara 36 Personel Alımı Başvurular Bugün Sona Eriyor

Türkiye Adalet Akademisi tarafından çıkılan personel alımı ve işçi alımı ilanına dair adaylara bir hatırlatma yapılıyor. Başvurular için bugün son gün!

Kamu Personeli Alımı 06.09.2019, 07:20 06.09.2019, 07:22
Adalet Akademisi Ankara 36 Personel Alımı Başvurular Bugün Sona Eriyor

Kamu kurum ve kuruluşlarının istihdam seferberliği dahilinde devam ettirdiği bütün personel alımı ve işçi alımı ilanları için ilişikte kılavuzun yer aldığı bir personel istihdam başvuru ilanı yayımlanmaktadır.

Söz konusu ilanlarda yayımlanan  bilgileri ise hem işveren kurumun hem de iş arayan vatandaşın, bu istihdam sürecinde hangi tavır ve usuller ile hareket edeceğini bildirmesi açısından iki taraf için de önem arz etmektedir.

Bu ilanlar için bir yayımlanma tarihi olduğu gibi bir de adayların başvurularını tamamlamaları gereken, personel alımı için son başvuru tarihidir bilgisi yer almaktadır. Bu tarihten sonra başvuru yapmak isteyen her adayın işlemi geçersiz sayılmaktadır.

Bahsi geçen ilanlara uygun olarak bugünün gündemine gelen bir ilanda yer alan bilgilere göre; Türkiye Adalet Akademisi tarafından yapılan personel alımı süreci için adayların acele etmesi gerekmektedir.

Yapılan açıklamalara göre; Türkiye Adalet Akademisi tarafından istihdam edileceği geçtiğimiz hafta içerisinde yayımlanan ilanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacağı bilgisi kamuoyuna ve ilgili vatandaşlara arz edilmişti. Söz konusu ilanın başvuru süresi bugün doluyor.

İlan ile ilgili başvuru detayı, takip numarası, başvuru şartları ve kontenjan bilgilerine ulaşabilmek için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)