Adalara Limanlara Güvenlik Görevlisi ve Farklı Kadrolarda Personel Alımları

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilanlara göre Deniz Hizmetleri limanlar ile adalara personel alımı yapıyor. Güvenlik görevlisi, iskele görevlisi ve temizlik görevlisi olarak alımlar başlamıştır. Alımlara kimler hangi şartlarda başvuru…

Kamu Personeli Alımı 10.05.2019, 01:55 10.05.2019, 11:55
Adalara Limanlara Güvenlik Görevlisi ve Farklı Kadrolarda Personel Alımları

İŞKUR tarafından yayımlanan ilana göre Deniz hizmetleri iskele görevlisi, güvenlik görevlisi ve temizlik personeli alımları gerçekleştirileceğini duyurdu. Alımlar Çanakkale ilini kapsamakta olup başvurular başlamıştır.

İskele görevlisi alımına: 7 kişi Eceabat Kabatepe Kilitbahir iskelelerine personel alınacaktır. Ayrıca Çanakkale iskelesine ise 2 kişi personel alınacaktır.

Temizlik personeli alımı Gökçeada iskelesi 1 kişinin alımı, Lapseki iskelesine 1 kişinin alımı ve Erdek iskelesi 1 kişi personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Güvenlik görevlisi personeli alımı için Çanakkale iskelesi 1 kişi, Lapseki ve Gelibolu iskelesine 2 kişi, Küçük kuyu iskelesi 1 kişi ve Bozcaada iskelesine ise 1 kişi alınacaktır.

Güvenlik görevlisi, temizlik personeli, iskele personeli alımlarına en az lise mezunları arasından 18 veya 35 yaş aralıklarında erkek adayların başvuruları kabul edilmektedir. Askerlik hizmetinden muaf olması ve güvenlik kimlik kart sahipleri arasından başvuruları kabul edilecektir.

Deniz hizmetleri personel alımları kılavuzu tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)