Adalar SYDV Memur Alımı ilanı Büro Görevlisi Olarak

Adalar sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü üzerinden yayınlamış olduğu ilanla Büro görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Başvuru yapacaklar için 3 aralık 2018 son başvuru tarihi olarak açıklandı.

Adalar SYDV Memur Alımı ilanı Büro Görevlisi Olarak

Adalar sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı ( İstanbul ) Kamu Personeli Alımına  1 kişi Büro görevlisi adayların: 4 Yıllık yükseköğrenim kurumlarının herhangi birinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak, Windows, Word, Excel, Powerpoint gibi Office programlarını ve bilgisayarı kullanabiliyor ve yeterlilik durumunu gösteren belgeye sahip olmak olmak, -ÖSYM tarafından Lisans mezunları için yapılan Kamu Personeli Seçme Sınav Türü KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak şartı vardır.

Devlet Memuru Alımına başvuru yapacakların Vakfın bulunduğu İlçe sınırları içersinde son altı aydır ikamet ediyor olmalı ve İlçe sınırları içersinde ikamet ettiğini nüfus müdürlüğünden alacağı adres bilgileri raporu ile belgelemelidir. Görevini yapmasına engel olabilecek süreklilik arz eden fiziksel ve ruhsal hastalık yada sakatlık ile özrü bulunmamak şartları vardır.

SYDV Memur Alımı Başvuru yapacaklar Sosyal yardımlar genel müdürlüğü internet sitesi üzerinden başvuru yapabilecek olup başvuru için son tarih 3 Aralık 2018. Adaylar için son evrak teslim tarihi 10 Aralık 2018 olarak açıklanmıştır.

Adalar sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı Başvuru yapmak için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE