Açıktan Kamu Personeli Alımları

Devlet Personel Başkanlığı üzerinden 10 farklı ilan ile sözleşmeli kamu personeli alımı ve memur alımı ilanları bulunmaktadır. Başvuruları başlayan ilanlar son başvurular değişiklik göstermektedir. İşte ilan detaylarını sunuyoruz.

Açıktan Kamu Personeli Alımları

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) üzerinden başvurusu devam eden memur alımı ve kamu personeli alımı ilanları takipçilerimiz ile paylaşıyoruz. İlanlara KPSS sıralaması başvuru, düşük KPSS puanı ile başvuru ve KPSS şartsız başvurusu devam eden lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği ilanlar mevcuttur.

Nüfus ve Vatandaşlık Genel Müdürlüğü 15 memur alımı gerçekleştiriyor. Başvuruları 24 Ekim 2018 tarihine kadar devam etmektedir.

Birleşmiş Milletler Viyana Ofisi Nezdinde sözleşmeli sekreter alımı yapılıyor. Başvuru 1 Kasım 2018 sona eriyor.

Muskat Büyükelçiliği 1 sözleşmeli sekreter olarak kamu personeli alımı gerçekleştiriyor. Başvuru 28 Ekim 2018 olarak ilan edilmiştir.

Kocaeli Üniversitesi sözleşmeli kamu personeli alımı olarak bilişim personeli alımı yapıyor. Başvuru son tarih 30 Ekim 2018 olarak yayınlanmıştır.

Yozgat Bozok üniversitesi 8 sözleşmeli kamu personeli alımı yapıyor. 2 Kasım 2018 tarihi son başvuru olarak belirtilmiştir.

Trakya üniversitesi 68 sözleşmeli personel alımı yapacaktır. Başvuru son tarih olarak 2 Kasım 2018 tarihinde sona erecektir.

Düzce üniversitesi 9 sözleşmeli kamu personeli alımı için ilan yayınlamıştır. Başvuru son tarih olarak 2 Kasım 2018 olarak ilan edilmiştir.

Kırıkkale üniversitesi 46 sözleşmeli kamu personeli alımı yapıyor. Başvuru yayınlandığı tarih itibari ile başlamış olup son başvuru 25 Ekim 2018 olarak ilan edilmiştir.

Selçuk üniversitesi 47 sözleşmeli kamu personeli alımı gerçekleştiriyor. Başvurusu devam eden ilana son başvuru 24 Ekim 2018 olarak yayınlanmıştır.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet doganay
Mehmet doganay - 11 ay Önce

iş arıyorum bulunduğum yer ilçe sultanbeyli 3 aydır işsizim.

Vedar Timur boga
Vedar Timur boga - 8 ay Önce

İş arıyorum yıkama makinaları kulankyorum

Ramazan kavan
Ramazan kavan - 8 ay Önce

Ilkokul mezunuyum iş arıyorum

Gülbahar gür
Gülbahar gür - 8 ay Önce

iş arıyorum bulunduğum yer nurhak ilçesi işsizim