Abant İzzet Baysal Üniversitesi Engelli ve TMY İşçi Alımı

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesinde istihdam edilmek üzere Eski hükümlü, Engelli ve TMY statüsünde olan adaylar arasından başvurular alınacaktır. İşte tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 26.02.2020, 09:15
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Engelli ve TMY İşçi Alımı

Kamu ve Özel Üniversitelerin yanı sıra tüm kamu kurum ve kuruluşların memur, sözleşmeli, işçi, geçici, süreli ve süresiz işçi alımları devam etmekte olup ilanlar site üzerinden yayınlanmaktadır. Yeni ilan ile AİBÜ işçi alımları yayınlanmıştır.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi İŞKUR üzerinden yayınladığı ilan ile beden işçisi ve temizlik personeli alımı yapmakta olup başvurular başlamıştır. İlgilenen adaylar için son başvuru tarihi 2 Mart 2020 olarak ilan edilmiştir. Başvurular İŞKUR üzerinden online olarak alınacaktır. Kura çekimi ise 6 Mart 2020 tarihinde Kültür Merkezi Pembe salonunda yapılacak olup kura ile alımlar gerçekleştirilecektir.

Temizlik personeli alımı için; Engelli statüsündeki adaylar özel koşullara sahip olması ve kamu haklarından mahrum bulunmayan adaylar İŞKUR iş ilan 00005421442 numaralı ilana başvuruda bulunabilir.

Beden işçisi alımı için; Eski Hükümlü veya TMY statüsündeki adaylar arasından özel koşullara sahip ve kamu haklarından mahrum bulunmayan adaylar İŞKUR iş ilan 00005421455 numaralı ilana başvuru bilir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)