Abant İzzet Baysal Üniversitesi enaz Lise Mezunu Personel Alıyor

Üniversite yayınlamış olduğu ilanla enaz Lise Mezunu Sözleşmeli 9 personel istihdam edeceğini duyurmuş olup başvurular 10 Aralık 2018 Tarihinde Bitecektir.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi enaz Lise Mezunu Personel Alıyor

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörlüğü sözleşmeli Kamu Personeli Alımı için 5 kişi Hemşire alımında:  Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü mezunu olma şartı vardır. 4 Kişi Hemşire sözleşmeli personel alımı adayların:  Hemşirelik lisans programından mezun olma şartı aranmaktadır.

Başvuru yacak adayların,  2018 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak ve KPSS (B) grubu Lisans Mezunları için KPSSP3 ve Ortaöğretim mezunları için KPSSP94 puanına sahip olmak, nöbet usulü çalışma planları dâhilinde gece nöbeti ve gece vardiyasında çalışmaya engel hali bulunmamak gerekmektedir.

Adaylar Başvuru yapmak için Üniversitenin Sitesinden http://www.ibu.edu.tr/tr indireceği Başvuru formunu doldurarak ve diğer istenen belgeler ile beraber son başvuru tarihine kadar Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile müracaat edenlerin ve belgesi eksik olanların başvuruları kabul edilmeyecektir denilmiştir.

Başarılı adayların listesi, işe başlamaları için gerekli evrak, başvuru zamanı ve yeri ile ilgili bilgilerin http://www. ibu.edu.tr web adresinden takip edilmesi gerekmektedir, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve bağlı mevzuatta tanımlanmış olan çok tehlikeli işyerinde çalışmaya engel hali olmaması gerekmektedir.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi İlan Metni için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE