Abana Belediyesi Memur Alımı Yapılacağı Duyruldu

Abana belediye başkanlığı mühendis kadrosuna alım yapacağını duyurdu. Başvuruların 25 ekim 2018 tarihinde başlayacağı ve 31 ekim 2018 tarihinde sona ereceği bildirildi.

Abana Belediyesi Memur Alımı Yapılacağı Duyruldu

Abana belediye başkanlığı 1 kişi mühendis alımı için adayların inşaat mühendisliği lisans programından mezun olması ve 2018 yılında yapılan kpss sınavı p3 türünden 60 puanı olması şartı vardır. İlan edilen kadro için mezun olunan okul itibariyle öğrenim şartlarını ve belirtilen kpss asgari puanını almış olmak geekmektedir.

Adayların iş talep formu  belediyenin resmi internet sitesi üzerinden temin edilebilir, kimlik kartı veya nüfus cüzdanı fotokopisi, diploma veya mezuniyet belgesi fotokopisi, kpss sonuç belgesi çıktısı, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, görevini devamlı yapmasına engeli olmadığına dair beyanı ve 2 adt fotoğraf ile başvuru yapmaları gerekmektedir.

Durumu uyan adayların belirtilen belgelerle beraber 25 ekim 2018 saat 08:00 dan başvuru son tarihi olan 31 ekim 2018 saat 17:00 a kadar kastamonu abana belediyesi yazı işleri müdürlüğü evrak kayıt bürosuna teslim etmeleri gerekmektedir. Başvurular iadeli taahütlü olmak koşulu ile posta yoluyla veya şahsen yapılacaktır. Abana belediye başkanlğı toplantı salonunda 08 kasım 2018 tarihinde saat 10:00 da başlayarak sözlü sınav yapılacaktır. Sınav sonuçları belediyenin sitesinden ilan edilecektir.
Abana belediyesi başvuru klavuzu için tıklayın

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2018, 02:45
YORUM EKLE