A101 Market 16 Şehirde Personel Alımı

Yayınlanan personel alımı ilanlarında Ankara iş ilanları ve İstanbul iş ilanları özelinde A101 market zinciri kendi şubelerinde çalıştırılmak üzere Beden İşçisi alımı, Depo işçisi alımı, Perakende Satış Elemanı alımı ve Reyon Görevlisi alımı gibi kadrolara personel alımı gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 25.11.2020, 12:15
A101 Market 16 Şehirde Personel Alımı

A101 Market 16 Şehirde Personel Alımı

Yayınlann personel alımı ilanlarında Ankara iş ilanları ve İstanbul iş ilanları özelinde A101 market zinciri kendi şubelerinde çalıştırılmak üzere Beden İşçisi alımı, Depo işçisi alımı, Perakende Satış Elemanı alımı ve Reyon Görevlisi alımı gibi kadrolara personel alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

A101 market personel alımı ilanı son başvuru tarihi 5.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR üzerinden yapılması zorunludur. Bu nedenle İŞKUR sitesine size ait olan şifre ile giriş yapın ve daha sonra İŞ İLANLARI kısmına tıklayın ve İŞYERİ ÜNVANI kısmına YENİ MAĞAZACILIK yazarak ARA butonuna tıklayınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

ALIM YAPILAN KADROLAR

1. Depo İşçisi (Elleçleme)

2. Lojistik Elemanı alımı

3. Perakende Satış Elemanı alımı

4. Market Elemanı alımı

5. Beden işçisi alımı

6. Depo görevlisi alımı

7. Kasiyer Alımı

8. Şoför-Yük Taşıma alımı

9. Satış Danışmanı alımı

10. Reyon görevlisi alımı

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. A101 market personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. A101 market personel Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. A101 market personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. A101 market personel Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. A101 market personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. A101 market personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. A101 market personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. A101 market personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. A101 market personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. A101 market personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. A101 market personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - A101 market personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - A101 market personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - A101 market personel alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)