9 Aralık 2018 KPSS Şartı Olmadan Memur İşçi Alımı

Belediyeler, Sulama Birlikleri ve Öğretmenevleri Başvurusu devam eden KPSS şartı olmadan Memur ve İşçi Statüsünde Personel Alımları.

Kamu Personeli Alımı 09.12.2018, 09:13
9 Aralık 2018 KPSS Şartı Olmadan Memur İşçi Alımı

Belediyeler, Sulama Birlikleri ve Öğretmenevlerine KPSS şartsız İşçi ve Memur Alınıyor. Türkiye İş Kurumu tarafından yeni ilanlar yayınlandı. Memur alımı ve işçi alımları olacak. Peki, şartlar ve diğer koşullar neler?

Kamu Personeli Alımı hangi Pozisyonlarda Alım Var? İş başvurusu yapacak olan kişilerin en çok merak ettiği hususlar arasında, hangi pozisyonlarda alım olup olmadığı yer alıyor. Belediyeler – sulama birlikleri ve öğretmen evlerine alım oluyor.

Alımın yapıldığı pozisyonlar; garson, işletmeci ve ziraat mühendisi, inşaat mühendisi, makara şoförü, kamyon şoförü, ekskavatör, Beko Loder operatörü gibi pozisyonlarda alım olacağı yönünde açıklamalar yapıldı.

Kamu Personeli Alımı yapacak olan Kurumlar; Türkiye İŞ Kurumu yayınlanan ilanlar ile personel ve işçi alımının olduğunu göreceksiniz. Hangi kurumlar personel ve işçi alımı yapıyor sorusunun yanıtı kapsamında, direkt olarak hangi ilanlar üzerinden başvurunuzu gerçekleştirecek olduğunuzun kararını verebilirsiniz.

Eskil Öğretmenevi Müdürlüğü, T.C Asar Sulama Birliği Başkanlığı, Vezirköprü Sulama Birliği, Aliağa Belediye Başkanlığı, Güneykaya Belde Belediye Başkanlığı, Senirkent Ovası Sulama Birliği yapacaktır.
Yukarıda saymış olduğumuz kurumlar alımın yapılacak olduğu yerlerdir. İşkur tarafından yayınlanan ilanlarda aynı zamanda başvuru yapacak olan kişinin sağlaması gereken şartlar da söylenecektir. Buna göre hareket etmeniz durumunda, sorun yaşamadan direkt olarak başvurunuzun gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.
Personel ve işçi alımı başvuruları için şartları detaylı şekilde inceleyerek, başvurunuzu şartlara uygun olmanız halinde istenen şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Seçiminiz sonrasında başvurunuzu yapmanız sağlanır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (5)
Mehmet Yılmaz 1 yıl önce
Eskavatör operatörü
MESUT DÜBÜŞ 1 yıl önce
öğretmen evi garsonluk
Öztürk şahin 1 yıl önce
Nasıl başvuru yapabilirim
Kemal 1 yıl önce
Bu alımlar şırnak tada varmı
Ahmet Ömür ÖZCAN 1 yıl önce
Ekskavatör operatörü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@