9 Ağustos İŞKUR Belediye Personel Alımı İlanları Yayımlandı

Belediyeler bünyesinde görevlendirilmek üzere belirlenen personel alım ilanları kapsamında detaylı bilgilerin duyurulduğu İŞKUR ilanları yayımlandı.

Kamu Personeli Alımı 09.08.2019, 08:45
9 Ağustos İŞKUR Belediye Personel Alımı İlanları Yayımlandı

Kurum ve kuruluşların bünyesinde istihdam edilmek üzere görevlendirilecek olan personellerin alım kriterleri belirlenirken, söz konusu kadrolara başvuru yapmak isteyen adaylar için süreç içerisinde takip edilecek ilan numaraları ve özel şartlar da ilgili vatandaşların bilgisine sunulmaya devam ediliyor.

İŞKUR aracılığı ile yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan bilgilere göre farklı unvan ve kadrolara görevlendirme yapmak üzere çıkılan istihdam ilanının, Altınözü Belediye Başkanlığı, Çevreli Belediye Başkanlığı ve Emirdağ Sulama Birliği tarafından yayımlandığı takip edildi.

Başvurular 9-15 Ağustos Tarihlerinde Yapılacak

Altınözü Belediye Başkanlığı, Çevreli Belediye Başkanlığı ve Emirdağ Sulama Birliği bünyesinde yapılmak üzere çıkılan personel alımı ve işçi alımı ilanlarına başvuruda bulunacak adayların 9 Ağustos – 15 Ağustos 2019 tarihleri arasında ilanda belirtilen adreslere, belirtilen usuller ile başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

İŞKUR İlan Numaraları Belli Oldu

Altınözü Belediye Başkanlığı tarafından çıkılan personel alımı ilanında yer alan bilgilere göre; başvuru yapacak olan adayların takip etmesi gereken ilan numaraları hakkında; filit işçisi (haşere ilaçlama) başvuruları için 00005106978, Çevreli Belediye Başkanlığı dahilindeki ısıtma ve sıhhi tesisatçı başvuruları için 00005105779 ve Emirdağ Sulama Birliği bünyesinde gerçekleştirilecek olan su arıza işçisi alımları için 00005107234 numaralı iş ilan kodları tespit edilmiştir. 

Özel Şartlar Neler?

Yayımlanan ilanlarda yer alan; Filit işçisi (haşere ilaçlama) ilan başvuruları için ilgili adayların; eğitim olarak en az lise mezuniyetine, 18 yaş kriterine, biyosidal ürün uygulayıcı sertifikasına, Hatay ilinin Altınözü bölgesinde ikamet edilmesine ve B sınıfı ehliyet şartlarını haiz olmaları gerekmektedir.

Isıtma ve sıhhi tesisatçı ilanın başvuru yapacak olan adayların; lise mezunu olmaları, en az 18 yaşında olmaları ve Tokat Almus’ta ikamet ediyor olmaları kriterleri önem arz etmektedir.

Son olarak Su arıza işçisi ilanına başvuru yapacak olan adayların; en az ilköğretim en fazla lise olmak üzere eğitim almış olmaları, Afyonkarahisar ilinin Emirdağ bölgesinde ikamet şartını sağlamaları gerektiği ilan edilmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (24)
Ş Demir 2 yıl önce
Bütün iş ilanlarına bakıyorum en az lise mezunu diye bir ibare var bu ülkedeki ilköğretim mezunları tezekmi yiyecek. Lise mezunu masa başı iş ister ilkokul mezununa kimse iş vermez mesleki yeterlilik belgeleri bir asgari ücret fiyatında saçma sapan işler.
Belediye alım kamu alımı diye paylaşım lar yapıyorsun nuzki dayısı tarihi olana ısvadisinde ınsanli kadimay 2 yıl önce
Cebrail akbaba 2 yıl önce
Lise mezunuyunuyum bana uygunbis is ariyorum yardimci okursaniz iyi olur
Ramazan aslan 2 yıl önce
Terzi
Fevzi Akbulut 2 yıl önce
İş arıyorum
Veli Çam 2 yıl önce
Evim kira kimsem yok calismak istiyorum ne iş olsa yaparım
Gül Bircan 2 yıl önce
Güvenlik tecrübeli,
Gül Bircan 2 yıl önce
Güvenlik tecrübeli,
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın