7963 TL Maaş İle Üniversite Memur Alımı İlanları

2021 memur alımı ilanları doğrultusunda yayınlanmış bilgilerde Hakkari üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere KPSS şartsız 2 adet iç denetçi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 28.09.2021, 09:20 29.09.2021, 06:32
7963 TL Maaş İle Üniversite Memur Alımı İlanları

Güncel kamu personel alımı doğrultusunda üniversite iş ilanlarına başvuru yapacak olanların aşağıda sırlanmış şartları karşılaması gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Hakkari memur alımı son başvuru tarihi 29.9.2021.

Başvuru işlemleri şahsen aşağıda yazılı kurum adresine yapılacaktır.

Hakkari Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı


Başvuru Şartları


Üniversite personel alımı ilanları için başvuru düzenleyecek olan vatandaşların Kamusal haklardan mahrum bırakılmamış olmaları ve Türk vatandaşı olması gereklidir.

Hakkari üniversitesi memur alımı için başvurmak isteyen şahısların askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve kamu iç denetçi sertifikalarının aslı ile birlikte onaylı örneğinin olması.

İç denetçi ilanları için görev yapmak isteyen kişilerin görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve üniversitelerin gerekli bölümlerinden mezun olmaları şartı bulunmaktadır.

Atanmaya hak kazanan başvuru sahiplerinin esas evraklarını rektörlüğe vermeleri ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Bütün adayların Hazine Ve Maliye Bakanlığı tarafından verilmiş olan denetçi sertifikalarına sahip olmaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı