73 Şehirde Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak

Güvenlik Personeli Alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanlarında Gelir İdaresi Başkanlığı kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 73 şehirde 337 adet Koruma ve Güvenlik Personeli Memur alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 06.02.2021, 09:52 07.02.2021, 12:48
73 Şehirde Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak

73 Şehirde Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak

Güvenlik Personeli Alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanlarında Gelir İdaresi Başkanlığı kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 73 şehirde 337 adet Koruma ve Güvenlik Personeli Memur alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Gelir İdaresi Başkanlığı Güvenlik görevlisi alımı ilanı son başvuru tarihi 10.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapacak olan adayların http://sinav.gib.gov.tr adresindeki “Online Sınav Sistemi”ne kayıt işlemi yaparak, sistemde yer almakta olan sınav başvuru formunu elektronik olarak doldurmaları suretiyle gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Başvuru formunun doldurulmasına ilişkin açıklamalar internet sitesinde bulunmaktadır.

Adaylaren fazla 5 tercih yapabilir.

KPSS Ön Lisans KPSS P93 puan türünden 70 puan almış olmak gerekiyor.

35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 -337 adet Koruma ve Güvenlik ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - 337 adet Koruma ve Güvenlik ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - 337 adet Koruma ve Güvenlik ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 -337 adet Koruma ve Güvenlik ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - 337 adet Koruma ve Güvenlik ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - 337 adet Koruma ve Güvenlik ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 -337 adet Koruma ve Güvenlik ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - 337 adet Koruma ve Güvenlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 -337 adet Koruma ve Güvenlik ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 -337 adet Koruma ve Güvenlik ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 337 adet Koruma ve Güvenlik ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. 337 adet Koruma ve Güvenlik ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. 337 adet Koruma ve Güvenlik ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. 337 adet Koruma ve Güvenlik ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. 337 adet Koruma ve Güvenlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. 337 adet Koruma ve Güvenlik ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)